Reprezentacja Polski Disco. W skład charytatywnej drużny piłkarskiej wchodzą znani wokaliści

i

Autor: materiały prasowe/Pstryk Mam To Reprezentacja Polski Disco. W skład charytatywnej drużny piłkarskiej wchodzą znani wokaliści

Kuba Urbański (Playboys) na czele Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco. Co sądzi o kolegach z drużyny?

2022-01-18 11:33

Kuba Urbański będzie teraz grał pierwsze skrzypce nie tylko w zespole Playboys, ale także na boisku. Wokalista został wybrany kapitanem Reprezentacji Polski Disco. Drużyna piłki nożnej, której celem jest pomaganie składa się ze znanych wykonawców disco polo. W rozmowie z voxfm.pl Kuba opowiedział o kolegach z boiska.

Reprezentacja Polski Disco to charytatywna drużyna piłki nożnej złożona z artystów, których doskonale znają fani disco polo. Oprócz Kuby Urbańskiego w drużynie są m.in. Przemysław Budka z Eratox ,Krystian Pudzianowski, Konrad Skolimowski czy Karol Zawrotniak. Drużyna Disco gra pod okiem doświadczonego trenera i zawodnika – Marcina Sasala. Kapitanem reprezentacji, jak pisaliśmy wyżej został Kuba Urbański. Lider zespołu Playbos jest zaskoczony umiejętnościami kolegów z boiska.

„Przemek Budka (Eratox) strzela najwięcej bramek”- mówi w rozmowie z voxfm.pl Kuba Urbański. I dodaje - „Cała obrona spoczywa na ogromnych barkach Krystiana Pudzianowskiego (Pudzian Band). Nie sądziłem, że on jest taki szybki!”. W rozmowie z nami Kuba jest zachwycony także grą pomocnika - Konrada Skolimowskiego, którego fani disco polo znają pod pseudonimem Skolim. Świetnie spisuje się także Karol Zawrotniak z grupy Defis, który gra także drużynie Błękit Cyców.

ZOBACZ TEŻ: Paweł Kozakiewicz w VOX FM. Kierownik z programu „Złomowisko PL” może Cię zaskoczyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?

Kuba Urbański (Playboys) na czele Reprezentacji Polski Disco. Co kapitan sądzi o kolegach z drużyny?

Kuba Urbański podziękował kolegom także w mediach społecznościowych. Lider zespołu Playboys podkreślił, że najważniejsza jest pomoc.

„Mega się cieszę, bo ku mojemu zdziwieniu - zostałem wybrany "Kapitanem" za co Bardzo Dziękuję. Pierwsze mecze za nami i naprawdę muszę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że mamy wielu świetnych zawodników, którzy piłkarsko prezentują się zarówno tak dobrze na boisku jak na scenie.Najważniejszym celem Reprezentacji jest niesienie pomocy innym i wspieranie osób chorych, które zmagają się na co dzień z wieloma przeciwnościami!Podczas meczów będziecie mogli zrobić sobie z nami pamiątkowe zdjęcia, zdobyć autografy, a przy tym wspomóc innych" - czytamy na Instagramie Kuby.

Defis „Kolorowe sny”