Kuba Urbański z Playboys zachwycił fanów. Nietypowe wykonanie utwory Bahamy

i

Autor: AKPA

disco polo

Kuba Urbański z Playboys zachwycił fanów. Nietypowe wykonanie utworu "Bahamy, morze, Miami"

2023-08-28 10:37

Muzyk formacji Playboys, Kuba Urbański przyzwyczaił już fanów do tego, że lubi ich zaskakiwać. M.in. za sprawą różnego rodzaju nagrań i wpisów, które zamieszcza na swoim Instagramie i TikToku. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazdor disco polo zamieścił wideo z nietypowym wykonem "Bahamy, morze, Miami". Zachwyca!

Kuba Urbański zaskoczył internautów

W tym roku zespół Playboys świętuje swoje dziesięciolecie. Formacja ma na swoim koncie mnóstwo numerów, które podrywają do tańca i zachwycają fanów. Pod większością kawałków możemy zobaczyć nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, co najlepiej dowodzi o popularności Playboys. Zespół wydał m.in. "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde". A w zeszłym roku jeden z hitów wakacji 2022 - "Bahamy, morze, Miami". Ten skoczny kawałek nie raz sprawiał, że na parkietach i przed scenami w całej Polsce pojawiały się tłumy. W sieci mogliśmy oglądać również różnego rodzaju przeróbki stworzone przez DJów. Te jednak zazwyczaj zachowywały mocno imprezowy charakter piosenki. Co jednak, gdyby zagrać ją w zupełnie innej wersji? To zaprezentował ostatnio fanom sam Kuba Urbański z grupy Playboys.

Kuba z zespołu Playboys: Dzięki pandemii mam córeczkę!

Wyjątkowe wykonanie lidera Playboys

"Bahamy, morze, Miami" to bez wątpienia jeden z największych hitów grupy Playboys. Kuba Urbański postanowił ostatnio wykonać go specjalnie dla fanów w wersji piano. Zagrał piosenkę nieco spokojniej, dzięki czemu zyskuje ona zupełnie inny odbiór i sprawia wrażenie bardzo melancholijnej. Ten wykon przypadł do gustu fanom muzyka, którzy w komentarzach nie kryli zachwytu.

Jak pięknie 😍❤

Jeju przed oczami mam parę młodą która do tego tańczy ❤️

Piękna gra na pianinie! 👏 Uwielbiammm 😍 i pozdrawiam

- czytamy w komentarzach pod tym wykonem.

I zupełnie nie dziwimy się fanom Kuby, gdyż ta wersja kawałka "Bahamy, morze, Miami" jest równie dobra, jak oryginał! Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim