Kuba Urbański z Playboys podzielił się radosną nowiną! To wyjątkowy czas w jego życiu

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Kuba Urbański z Playboys zrobił dla fana coś wspaniałego! Internautom popłynęły łzy

2023-10-19 12:38

Kuba Urbański z zespołu Playboys dał się poznać jako jeden z najskromniejszych i najsympatyczniejszych muzyków disco polo. Piosenkarzowi mimo ogromnej kariery nie odbiła do głowy woda sodowa, na co najlepszy przykład mogliśmy zobaczyć niedawno na Instagramie muzyka. Jego fan był zachwycony! I trudno się dziwić.

Kuba Urbański zaskoczył swojego fana

Polskie gwiazdy przyzwyczaiły nas już do tego, że lubią robić niespodzianki dla swoich miłośników. Często robią z fanami zdjęcia po koncertach, wysyłają im swoje autografy albo pozwalają wejść na scenę i zaśpiewać razem piosenkę. Na jeszcze inny gest zdecydował się lider zespołu Playboys, Kuba Urbański. Piosenkarz ma na swoim koncie całą masę numerów, pod którymi w sieci obserwujemy miliony wyświetleń. To grupa Playboys stworzyła takie hity, jak "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde", a ostatnio kawałek "Król". W tym roku zespół świętuje swoje 10-lecie i właśnie z tej okazji Kuba Urbański postanowił zrobić wielką niespodziankę dla swojego fana. Chłopak na pewno nie zapomni jej do końca życia. W końcu nie na co dzień ma się okazję do spotkania ze swoim idolem oko w oko...

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Kuba Urbański świętuje 10-lecie

Kuba Urbański z zespołu Playboys odwiedził jednego ze swoich fanów w jego domu. Marzeniem Kacpra było bowiem pojawienie się na jubileuszowym koncercie zespołu i będzie miał taką okazję. Kuba Urbański osobiście dostarczył bilety dla chłopaka i jego mamy Anny. W dodatku zrobili sobie wspólne zdjęcie, które muzyk wrzucił na swój profil na Instagramie. Widzimy na nim uśmiechniętych chłopaków, którzy wspólnie pozują na tle gitar. Po minie Kacpra można sądzić, że był zachwycony takim prezentem od swojego ulubionego wokalisty. Wzruszenia nie kryli też fani w komentarzach.

Kubuś jesteś wspaniały ❤️ nie dość, że tworzysz najlepszą muzykę i mogła by Ci uderzyć sodówa Ty dalej jesteś sobą i to w najlepszej możliwej wersji 😍 uwielbiam i nigdy się nie zmieniaj pozdrawiam serdecznie

I to się nazywa szanowanie swoich fanów 👏👏Baw się dobrze Kacper 😍

Brawo Kubusiu jesteś wielki pozdrawiam👏👍

- czytamy w komentarzach na profilu piosenkarza.

Jubileuszowy koncert Playboys odbędzie się 21 października w Radomskim Centrum Sportu. Oprócz Playboys wystąpią na nim Boys, Classic, Piękni i Młodzi, Defis, Miłypan, Topky i Szpilki.