Kuba z Playboys i Miły Pan coś kręcą!

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys Kuba z Playboys i Miły Pan coś kręcą!

Kuba z Playboys i Miły Pan coś kręcą!

2021-07-05 15:56

Fani disco polo od dawna marzą o duecie Miły Pan i Kuba z Playboys. Wygląda na to, że w końcu się uda! Do sieci trafiło zdjęcie z planu teledysku. Kiedy premiera i jaki tytuł będzie nosiła piosenka Miłego Pana i Playboys?

Wspólny kawałek Miłego Pana i Playboys coraz bliżej! Na początku roku w trakcie jednej z instagramowych sesji pytań, twórca hitu „Królowa” - Miły Pan, rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące muzycznej przyszłości. Wokalista zapytany przez fanów, czy nagra piosenkę w duecie z zespołem Playboys jeszcze w tym roku, odbił piłeczkę do Kuby Urbańskiego. „Damy radę Kubutek”? – napisał. Kuba Urbański z Playboys natychmiast odpowiedział : „No, jak nie, jak tak” i dodał, za pomocą emotikon, że „będzie ogień”. Teraz wygląda na to, że piosenka jest już gotowa, a teledysk " się kręci"! Wokalista Playboys poinformował o tym na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny oświadczył się nowej partnerce! „Nigdy tego nie robiłem”

- Pobudka o 3 w nocy, ale warto ...Kręcimy nowość z @najmilszypan??? - napisał Kuba Urbański z Playboys

Fani obu formacji nie mogą doczekać się efektów współpracy. Kiedy premiera i jaki tytuł nosi wspólny utwór Miłego Pana i Playboys? Tego Kuba na razie nie zdradził, obiecał jednak, że szczegóły niebawem. Trzymamy za słowo!

Najlepszy Koncert Świata

PSYCHOTEST. Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?

Pytanie 1 z 7
Inni mówią Ci, że jesteś z innej epoki i czasem nie odnajdujesz się w rzeczywistości?