gwiazdy

Kuba Zdrójkowski zostanie tatą! Wszystko skomentowała jego mama

2024-07-03 13:49

Kuba Zdrójkowski to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim showbiznesie. Aktor działa w branży już od wielu lat i można go było zobaczyć w kultowych produkcjach. Ostatnio pojawiła się dość zaskakująca informacja o tym, że Kuba zostanie tatą. Jego mama podzieliła się dość wymownym komentarzem.

Kuba Zdrójkowski będzie ojcem

Adam ZdrójkowskiKuba Zdrójkowski to jedni z najbardziej znanych bliźniaków w polskim showbiznesie. Obaj już od najmłodszych lat pojawiają się w telewizji, m.in. grając w serialach. Widzowie mogli oglądać ich w kultowej produkcji Rodzina zastępcza. Po tym występie Kuba Zdrójkowski nieco wycofał się z mediów, a większą karierę zaczął rozkręcać jego brat, który wystąpił w innym hicie - serialu Rodzinka.pl. Z czasem jednak i Jakub Zdrójkowski wrócił mocniej do mediów. W 2021 roku zagrał w serialu Kowalscy kontra Kowalscy. Ta rola w produkcji Polsatu mocno przypomniała widzom o jego istnieniu. Od 2023 roku aktor gra natomiast w Pierwszej miłości. Pojawił się również w programie Ninja Warrior Polska jako uczestnik. Od kilku miesięcy w mediach głośno jest też o tym, że Jakub Zdrójkowski znalazł dziewczynę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Jakub Zdrójkowski zostanie tatą

Jakub Zdrójkowski chętnie pokazuje się w towarzystwie swojej dziewczyny na różnego rodzaju eventach. Tam też niejednokrotnie udzielają wywiadów. Można odnieść wrażenie, że są naprawdę mocno zakochani. Co ciekawe, jego dziewczyna - Justyna Zielska również jest aktorką. A w serialu Pierwsza miłość grają parę! Ostatnio twórcy produkcji dodali do sieci zapowiedź narodzin dziecka Kuby i Justyny. Wszystko szybko skomentowała mama aktora - Edyta. Ta napisała: "No i zostałam babcią". Czy serialowa scena zainspiruje Kubę i Justynę, by w realnym życiu też zostać rodzicami? Tego nie wiemy, ale to wyzwanie aktorskie na pewno będzie dla nich dobrym przedsmakiem przed prawdziwym rodzicielstwem w przyszłości.

Listen to "Mały Książę. Antoine de Saint-Exupéry. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.