Kup-ciuszek czyli Swojski Ład. Posłuchaj bajki na Dzień Dziecka od VOX FM

kup-ciuszek
Autor: voxfm.pl

Dziennikarze VOX FM, gwiazdy i goście specjalni programu "W Samą Porę" - to właśnie te głosy usłyszycie w naszej wyjątkowej bajce! Z okazji Dnia Dziecka radio VOX FM przygotowało specjalne nagranie. Słuchać możecie przez cały dzień na naszej antenie, a dla niecierpliwych lub tych, którzy z jakiegoś powodu przegapili odcinek, zebraliśmy wszystkie w jednym miejscu!

W naszej wersji bajki akcja dzieje się współcześnie i problemy wcale nie są mniejsze. Główna bohaterka Magdalena Ciuch prowadzi swój własny biznes - sklep z używaną odzieżą o wdzięcznej nazwie Kup-Ciuszek. Dostaje zlecenie na przygotowanie strojów na bal karnawałowy. I tu tak naprawdę zaczyna się historia. Na jakie problemy trafi w Swojskim Ładzie i kto przyjdzie jej z pomocą? Posłuchaj!

Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #1" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #2" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #3" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #4" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #5" on Spreaker. Listen to "#6 Kup Ciuszek – swojski ład" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #7" on Spreaker. Listen to "Kup Ciuszek – swojski ład #8" on Spreaker.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany