Łobuzy i Kamil Chludziński z Extazy trafili do więzienia! Szok w świecie disco polo

i

Autor: AKPA

disco polo

Łobuzy i Kamil Chludziński z Extazy trafili do więzienia! Szok w świecie disco polo

2023-12-13 14:56

Czegoś takiego fani disco polo się raczej nie spodziewali. Popularni piosenkarze tego gatunku trafili do więzienia! A dokładniej to Łobuzy, które na swoim koncie mają hit "Zbuntowany anioł" i Kamil Chludziński z zespołu Extazy, czyli autor numeru "Noc taka czarna". Co się stało, że gwiazdy trafiły za kraty?

Łobuzy i Kamil Chludziński z Extazy za kratkami

Łobuzy to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Panowie, którzy zasłynęli luźnym podejściem do swojej kariery scenicznej i nie krępują się występowania w wygodnym dresie, mają na swoim koncie mnóstwo hitów. To chociażby numer "Zbuntowany anioł". Niemałą popularnością cieszy się też Kamil Chludziński z zespołu Extazy. To on stworzył popularny kawałek "Noc taka czarna". Fani disco polo znają go doskonale, a pod samym utworem w sieci jest ponad kilka milionów wyświetleń. Nic zresztą dziwnego. Zarówno Łobuzy, jak i Kamil mogą pochwalić się spory gronem fanów. Ci mogli jednak się ostatnio mocno zdziwić. Okazuje się bowiem, że znane gwiazdy disco polo trafiły do więzienia! Co więcej, są z tego zdjęcia, a cała informacja narobiła sporo zamieszczania. Co się wydarzyło?

ŁOBUZY | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Kamil Chludziński i Łobuzy w więzieniu

Wszyscy fani Łobuzów i Kamila Chludzińskiego mogą odetchnąć z ulgą. Na szczęście popularni wokaliści disco polo nie pożegnają się z wolnością i nie narozrabiali szczególnie. Chyba, że mówimy tutaj o narobieniu zamieszania muzycznego. Kamil Chludziński i Łobuzy trafili bowiem do więzienia w ramach nagrywania nowego klipu. Wspólnie przygotowali bowiem numer "Nie pykło". Jak już wiadomo - zobaczymy w nim na pewno ujęcia z celi. Poznaliśmy też już fragment tego kawałka i zapowiada się mocne uderzenie na rynku muzyki disco polo. Kiedy usłyszymy całość? Już 14 grudnia! Jedno jest jednak pewne - będzie się działo, a fani obu zespołów z pewnością nie będą narzekać. Poniżej podrzucamy Wam kawałek nowej piosenki. Oceńcie sami!