Łobuzy - „Wiejskie granie”.  Ten kawałek to efekt czegoś naprawdę wielkiego!

i

Autor: facebook.com/LOBUZY Łobuzy - „Wiejskie granie”. Ten kawałek to efekt czegoś naprawdę wielkiego!

Łobuzy - „Wiejskie granie”. Ten kawałek to efekt czegoś naprawdę wielkiego!

2021-11-05 16:37

Twórcy hitu „Ona czuje we mnie piniądz” wyruszyli w Polskę w poszukiwaniu największych talentów – cel? Stworzyć folkowy hit. Efekt? „Wiejskie granie”. Najnowszy kawałek zespołu Łobuzy przy współpracy z muzykami i wokalistami z całej Polski hula w sieci i robi wielkie WOW, a to dopiero początek!

„Wiejskie granie” to najnowszy kawałek zespołu Łobuzy. Bogumił Romanowski i Filip Pacholczyk latem wyruszyli w Polskę. Szukali zdolnych ludzi, którzy działają w niewielkich miejscowościach ale z wielkim przesłaniem. Takich, którzy mają muzyczny talent i dzięki niemu przekazują kulturę miejsca w którym żyją. Na ogłoszony wiosną casting zgłosiło się mnóstwo fantastycznych osób. Fiffon i Boogie czyli Łobuzy odwiedzali najlepszych. W poszukiwaniu inspiracji wspólnie muzykowali, rozmaili, jeździli kombajnem i traktorem. Nagrywali partie wokalne oraz instrumentalne utworu, który powstawał w przeróżnych okolicznościach. Każdy z muzyków dodawał coś od siebie. Większość utworu „Wiejskie granie” została zarejestrowana w ternie - w sadzie, stodole, na wiejskim weselu, w górach, w skansenie i w szczerym polu. Przez cały ten czas towarzyszyła im kamera VOX MUSIC TV. Efekt do zobaczenia w programie „Wiejskie Granie z łobuzami” - premiera w każda sobotę o 13.00. Więcej o muzycznym reality show – TUTAJ. Poniżej teledysk do piosenki „Wiejskie granie”.

ZOBACZ TEŻ: Defis śpiewa Krawczyka. Rozpłyniesz się, gdy zobaczysz występ Karola Zawrotniaka w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w trakcie życiowej rewolucji. Mój ukochany się oświadczył! Jednak zanim weźmiemy ślub, chcę uporządkować sprawy i rozliczyć się z moją "cudowną" rodzinką, która bardzo mnie skrzywdziła. Kim jestem?