love island 8

Love Island 8 - do willi wejdzie nowy uczestnik! Namiesza?

2023-09-15 14:00

Na Wyspie miłości czuć dobrą aurę. Weronika z Adamem zakopią w końcu topór wojenny, Arek zwierzy się Islanderom dlaczego płakał, a Karolina odnajdzie spokój i komfort w swojej relacji z Bartkiem i to za sprawą nieobecności Marcina. Niespodziewana wizyta Karoliny Gilon ucieszy wszystkich Islanderów, bo czują, że przeparowanie na wyspie jest niezbędne.

Czas leczy rany i w przypadku Adama i Weroniki ta zasada dobrze się sprawdzi. Obydwoje potrzebują oczyszczenia atmosfery i na szczęście wyjdą ze swojego konfliktu z twarzą.

Love Island - odcinek 11. Co się wydarzy 15.09?

Albert będzie dociekał co trapi Arka i dlaczego polały się łzy? Karolina odda się sentymentalnym uniesieniom i poświęci chwilę na osobiste przemyślenia. Przyzna Bartkowi, że teraz czuje spokój gdy Marcina nie ma już wśród Islanderów. Prawie wszyscy mieszkańcy wyspy czują chęć zmiany w istniejących parach. Niezbędne będzie przeparowanie i dlatego wizyta Karoliny Gilon przyniesie ulgę i nadzieję niektórym Wyspiątkom. Do willi wejdzie też nowy uczestnik. Czyje serce skradnie? Jakie pary utworzą się w 11. odcinku randkowego show? Tego dowiemy się już w piątek o godz. 21:00.

Czytaj także: Marcin i Klaudia odpali z "Love Island. Wyspa miłości". Mama dziewczyny zostawiła wymowny komentarz

Kiedyś była mężczyzną. Jak dzisiaj wygląda Michalina Manios?