wyspa miłości

Love Island 9: Adrian jest już skończony? Wielki powrót Wiki mocno namiesza

2024-03-27 13:50

Adrian znalazł się w poważnych tarapatach? Można tak przypuszczać. W przeciwieństwie do Hotelu Paradise, w Love Island 9 powroty się zdarzają i to wcale nie tak rzadko. A zanosi się na to, że już w tym tygodniu w programie czeka nas ostra drama. Wszystko dlatego, że do randkowego reality show powraca Wiki!

Love Island 9: Wiki wróciła na wyspę miłości

Ten powrót widzowie Love Island 9 zwiastowali już od kilku odcinków. I okazuje się, że - trafnie. Oglądającym dziwnym wydało się to, że Wiki po odpadnięciu z programu nie była na pożegnalnym live, a w dodatku nie zaczęła dodawać nowych relacji na swoje social media. Dlatego widzowie Love Island 9 podejrzewali, że Wiki wróci do programu i jeszcze sporo w nim namiesza. I mieli rację. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć, jak z wyspą miłości żegna się Piotr (co mocno rozjuszyło widzów, którzy zarzucili produkcji ustawkę). Na tym wszystko się jednak nie skończyło. Karolina Gilon poinformowała, że czas na porządki w parach, których tym razem dokonają panowie. W tym czasie czekała nas niespodzianka. Do ogrodu niespostrzeżenie weszła Wiki, która pomknęła do kryjówki, skąd podglądała na telewizorze, jak odbywa się przeparowanie w Love Island 9.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Wiki posprząta bałagan

Zwiastun nowego odcinka Love Island 9 pokazuje, że na wyspie miłości zrobi się naprawdę grubo. I zresztą trudno się dziwić. Wiki zaliczy wielki powrót do randkowego reality show, czym mocno zaskoczy Adriana. Czy ten będzie w stanie otrząsnąć się z tego, co zobaczy? Jeszcze niedawno przecież wielce wyznawał Wice miłość. Powinien, więc być zadowolony. Rzecz w tym, że po drodze zabawiał się z innymi dziewczynami. Komentujący Love Island 9 domagają się poważnego starcia.

Oliwia przyjaciółka Viki pójdzie jednak z Adrianem który znów mówi że już o niej nie myśli a jeszcze wczoraj chciał się oświadczyć 😮😂Adrian potrzebuje na szybko terapeuty .

to już nie będzie przyjaciółka Wiki

Wika powinna go pozamiatać.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Co z tego wszystkiego wyjdzie? Czy Wiki mocno odegra się na Adrianie? Tego dowiemy się już dziś o 22:00 w TV4 w nowym odcinku Love Island 9.