Love Island 9

i

Autor: polsat

Love Island

Love Island 9 - Rafał i Sylwia znali się przed programem. Byli nawet na randce. Widzowie są w szoku!

2024-04-02 21:57

W Love Island 9 zaczęła się właśnie Casa Nova. Do willi weszły nowe uczestniczki, które przetestują wierność mieszkańców Wyspy Miłości. Wśród nowych dziewczyn znalazła się Sylwia, która już przed programem randkowała z Rafałem. Co tak naprawdę łączyło tych dwoje?

To będzie prawdziwy test wierności dla uczestników Love Island 9. Właśnie zaczęła się Casa Nova, a do willi weszło pięć pięknych dziewczyn, które z pewnością wykorzystają swój czas na Wyspie Miłości, żeby znaleźć swoje drugie połówki. Jedną z nowych uczestniczek jest Sylwia. Okazuje się, że dziewczyna przed programem poznała jednego z Islanderów, co bardzo nie spodobało się widzom randkowego show.

Love Island 9 - Sylwia i Rafał znali się wcześniej!

Już podczas zapoznania się dziewczyn z Islanderami Sylwia i Rafał przyznali, że już kiedyś się poznali. Rafał powiedział, że miał okazję być kiedyś z Sylwią na randce, a dziewczyna jest niezwykle sympatyczna, ale ich ścieżki rozeszły się po jednym spotkaniu. Sylwia szybko zaczęła kręcić się blisko Rafała. Widać, że jest nim zainteresowana i chciałaby go bliżej poznać. Chociaż oboje podkreślają, że nie wiedzieli o wzajemnym udziale w randkowym show to widzowie są oburzeni tym, że kolejni uczestnicy znali się wcześniej. Wśród głosów krytyki znaleźli się też tacy, którzy widzą ich razem i chcieliby, żeby Rafał stworzył z Sylwią nową relację.

Oni wygrali Love Island. Oto wszyscy zwycięzcy programu. Które pary wciąż są razem?

- Rafał z Asią też nie do końca pasują do siebie, a Sylwia staje na jego drodze drogi raz może to przeznaczenie kto wie.

- Mam nadzieję, że Rafał otworzy oczy i będzie z Sylwią... Asia puści go kantem...

Kim jest Sylwia Fidor z Love Island 9?

Jest duszą artystyczną, w pracy spełnia się jako projektantka modowa, a także maluje obrazy, tańczy, boksuje i uwielbia sztukę w szerokim tego słowa znaczeniu. Mieszkała cztery lata w Londynie.Było w długim związku. Rozstali się w zgodzie, a dzisiaj wspólnie dzielą opiekę nad psami. Do programu idzie po miłość i przygodę. Ciągnie ją do mediów i do wielkiego świata. Z mamą ma znakomity kontakt.

Odważna, nie boi się wyrażać własnej opinii. Jest świadoma swojej atrakcyjności, mądra i poukładana. Lubi swoją siłę, nie dotykają ją negatywne opinie. Jest bezpośrednia, zasadnicza i z dobrym poczuciem humorem. Lubi zadbanych, wysokich mężczyzn, z higieną życia. Otwarta na nowe wyzwania, marzy o miłości, rodzinie, stabilnym życiu. Jest stała w związkach i takiego mężczyzny na stałe szuka. Liczy, że w programie czeka na nią ten jedyny.