wyspa miłości

Love Island 9: widzowie przejrzeli Dana. Prawda wyszła na jaw?

2024-04-05 9:06

W programie Love Island 9 od początku tego sezonu nie brakuje emocji. Widzowie na bieżąco mogą śledzić zauroczenia uczestników, a także to, jak się ze sobą zabawiają. Sporo wrażeń oglądającym dostarcza m.in. Dan. Ten niejednokrotnie wpływał na pozostałe wyspiątka. Czy fani Love Island 9 w końcu go przejrzeli?

Love Island 9: Dan działa według planu?

To najgorętsze reality show w tym sezonie. Program Love Island 9 dostarcza widzom masy wrażeń, a na ekranie dzieje się naprawdę sporo. Już od początku tej edycji mogliśmy obserwować, jak uczestnicy mocno odpinają wrotki i nie hamują się, jeśli chodzi o ich zachowania. Nie tylko każdy z każdym się całował, ale niektórzy robili to nawet w trójkątach. Na tym nie koniec wrażeń. W Love Island 9 mogliśmy bowiem np. oglądać, jak Dan gra na uczuciach i grozi swoim odejściem z programu. Oczywiście finalnie do niego nie doszło, bo chłopak się jednak rozmyślił. To zresztą mocno zirytowało widzów. Ci od dłuższego czasu coraz mocniej przyglądają się Danowi z Love Island 9. Ten z dnia na dzień coraz bardziej ich denerwuje. A ostatnio oglądający dostrzegli pewną prawidłowość.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Dan to zawodowy player?

W momencie, gdy Dan dołączył do programu Love Island 9 chyba mało kto zakładał, że działa on według jakiejś większej, zaplanowanej strategii. Jednak obserwując go dłużej w randkowym reality show, powoli można zacząć wyciągać takie wnioski. Widzowie śledząc losy chłopaka zaczęli obserwować pewne schematy zachowania. Czyżby Dan faktycznie działał w Love Island 9 według określonej strategii? W komentarzach zrobiło się gorąco.

To, że Dan odpuli Patrycję to było pewne jak amen w pacierzu. Ale zwróćcie uwagę jak podpuszcza innych chłopaków, żeby oni też „mącili”. Liczy, że rozbije „mocne” pary i dzięki temu finał jego. Bo póki co szansę na finał mają Zuz+Jarek, Asia+Rafał i Nicole+Mati. Czy którakolwiek z tych par jest faktycznie mocna i przetrwa po programie to inna sprawa. Ale te są najmocniejsze z tego co tam jest.

słusznie,on namawia do rozbicia pewnych relacji.nie powie- Jarek ty to bądź grzeczny Zuza czeka

Namawiał Rafała na Olę, mówiąc „przecież tu nie ma teraz Asi” brak słów…

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy ta technika doprowadzi Dana do zwycięstwa? O tym przekonacie się oglądając program od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.