wyspa miłości

Love Island 9: widzowie się wściekli. Mają dość jawnej manipulacji produkcji

2024-04-05 9:30

Produkcja programu Love Island 9 mocno podpadła widzom. W ostatnich dniach na ekranach towarzyszyła nam rozpalająca zmysły Casa Nova. Uczestnicy mocno odpięli wrotki, za co oberwało się im od fanów w komentarzach. Jednak nie tylko im. Oglądający uważają bowiem, że produkcja mocno manipuluje dziewczynami z Love Island.

Love Island 9: produkcja przegięła?

Casa Nova nieźle namieszała w programie Love Island 9! Ta edycja przyzwyczaiła nas już do tego, że będzie się mocno różniła od poprzednich. W tym sezonie mogliśmy bowiem oglądać już na ekranie np. wspólne pocałunki islanderów, w tym w trójkącie - dwóch panów i jedna pani. Te zachowania zaskoczyły nawet samych uczestników poprzednich edycji Love Island. Jednak okazało się, że buziaczki były tylko wstępem do grubszych akcji. Po tym, jak zaczęła się bowiem Casa Nova, w komentarzach widzów zawrzało. Nic zresztą dziwnego. W Love Island 9 nie brakowało roznegliżowanych dziewczyn, a uczestnicy zachowywali się jakby pierwszy raz w życiu widzieli kogoś w bikini. Widzowie podsumowali to krótko - tanie porno. Jednak to jeszcze nie koniec emocji związanych z Casa Nova. Fani mają zarzuty do produkcji.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: manipulacje w programie

Program Love Island 9 ma wzbudzać emocje. Chyba każdy o tym doskonale wie. O to dbają sami uczestnicy, którym wystarczy trochę procentów, by zaczęli mocno odwalać. Ale i tak produkcja stara się, by czasami doprowadzać wyspiątka do różnych stanów emocjonalnych. Ostatnio posłużyła do tego Casa Nova. W komentarzach zawrzało, ponieważ widzowie zarzucili produkcji manipulację.

Oni im pokazują jakoś inaczej zmontowane materiały? Bo nie rozumiem aż tak ogromnego oburzenia Aśki i Zuzy Rafałem i Jarkiem

pokazują urywki i to najbardziej niekorzystne by dziewczyny miały negatywne emocje

pokazali zabawy ktore byly a nie rzeczy ktore kni samo wymyslili np jarek nje chcial oblizac jej ust ale musial bo taka byla zabawa a pokazywanie takich urywkowo jest nega nje w porzadku

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy widzowie mają rację? A może jednak przesadzają? Mówimy w końcu o reality show, w którym muszą być dymy. To pozostawiamy Waszej ocenie. A nowe odcinki Love Island 9 możecie oglądać od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.