“Love Island. Wyspa miłości” – QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

i

Autor: Telewizja Polsat “Love Island. Wyspa miłości” – QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

Sprawdź się

“Love Island. Wyspa miłości” – QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji. Tylko największy fan zdobędzie chociaż 4/6

2024-01-30 8:51

“Love Island. Wyspa miłości” to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w naszym kraju. Show emitowane jest od 2019 roku jako odpowiedź na brytyjski format “Love Island”. Prowadzącą jest Karolina Gilon, a na przestrzeni kilku edycji mieliśmy okazję śledzić perypetie całego zastępu uczestników. Jak dobrze ich pamiętacie?

Był już quiz o uczestnikach “Hotelu Paradise”, nadszedł więc czas na analogiczny test ze znajomości “Love Island”. Oba konkurencyjne programy cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością i za każdym razem przyciągają przed ekrany rzesze widzów, dostarczając multum emocji.

Jedni uczestnicy zapisali się w zbiorowej świadomości widzów w sposób nader pozytywny, drudzy wręcz przeciwnie (a jeszcze inni nie zapisali się wcale, przepadając w odmętach naszej pamięci). Ale czy jesteście w stanie wskazać, kto pojawił się w której edycji?

CZYTAJ TAKŻE: Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

“Love Island. Wyspa miłości” – QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

W poniższym quizie wskazaliśmy sześcioro uczestników “Love Island”, którzy swojego czasu szukali drugiej połówki (tudzież zabawy) na Wyspie miłości. Waszym zadaniem jest wskazać edycję, w której widzieliśmy daną osobę. Utrudnieniem jest brak zdjęć – musicie zatem pamiętać personalia i ksywki poszczególnych uczestników. To jak? Jesteście AŻ TAK wielkimi fanami “Love Island”?

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: sonda damsko męska