DAŁA Z SIEBIE WSZYSTKO

Luna Eurowizja 2024 - jak wyglądał występ? KOSMICZNE SHOW! Zamknęła usta krytykom!

2024-05-07 23:23

Występ Luny na Eurowizji 2024 był doskonały i perfekcyjny. Najważniejsze jednak, że artystka wraz z reżyserami postawiła na charakterystyczne elementy scenografii, które w połączeniu z chwytliwym refrenem piosenki The Tower zostają w pamięci. W wielkim finale 11 maja 2024 może mieć to kluczowe znaczenie! Jak wyglądał występ Luny na Eurowizji? Podrzucamy jej show, które zrobiła podczas pierwszego półfinału!

Spis treści

  1. Luna Eurowizja 2024 - jak wyglądał występ?

Luna Eurowizja 2024 - jak wyglądał występ? Czym Luna na Eurowizji 2024 zachwyciła widzów i czy osiągnie dzięki temu sukces? Osoby, które przegapiły jej muzyczne show mogą żałować. Artystka nie zawiodła oczekiwań eurowizyjnych fanów i udowodniła, że jest w stanie zrobić show na najwyższym poziomie. Początkowo nie było to takie oczywiste, biorąc pod uwagę komentarze w internecie. Komentujący widzieli jedynie urywki prób, a co za tym idzie często niesprawiedliwie oceniali wykon wokalistki. Ta już w półfinale potwierdziła, że bilet na Eurowizję w Malmo jej się należał. Dosłownie rozpaliła muzyczną scenę pokazując przy tym styl i nowoczesność!

Eurowizja 2024 online za darmo. GDZIE OGLĄDAĆ Eurowizję na żywo?

Eurowizja 2024 - główni faworyci do zwycięstwa

Luna Eurowizja 2024 - jak wyglądał występ?

Luna na Eurowizji 2024 postawiła na elementy, które znamy z teledysku. Dwie osoby przebrane za piosenki szachowe rozpoczynają występ od przesunięcia dwóch tekturowych pionków. Między nimi pojawia się ubrana na czerwono reprezentantka Polski. Po chwili jednak jej czerwone nakrycie zostaje zrzucone i artystka występuje w białej kreacji, z czerwonymi elementami. W tle na wielkim ekranie wyświetlona jest nasza planeta, błysk Słońca, a także mnóstwo gwiazd w kosmosie. Ziemia cały czas się obraca, a gwiazdy spadają. Luna sporo chodzi na scenie i ma kontakt z kamerą. Pod koniec wchodzi na samą górę pionka szachowego.

Czy Luna przeszła do finału Eurowizji 2024? WYNIKI wywołały długą dyskusję!

Występ Luny na Eurowizji 2024 to taneczne show, które powinno spodobać się telewidzom! Dynamiczny występ zrobił wrażenie na internautach, którzy wyrazili już pierwsze opinie w serwisie X. Niestety, występ nie spodobał się widzom na tyle, by oddali wystarczającą liczbę głosów. Polska jest poza finałem Eurowizji!