gwiazdy

Maciej Dowbor ogłosił rozstanie! "Nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów"

2024-06-14 7:09

Takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Maciej Dowbor to popularny prezenter telewizyjny, która od lat związany jest z Joanną Koroniewską. Prowadzący mocno udziela się w sieci. Poprowadził też mnóstwo programów. Teraz ku zaskoczeniu swoich obserwatorów przekazał przykrą informację o rozstaniu.

Maciej Dowbor się rozstaje

Tego prezentera telewizyjnego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych postaci w polskim showbiznesie. Prowadzący od wielu lat pojawia się na ekranach telewizorów, a w ostatnim czasie był związany z telewizją Polsat. To tam prowadził największe i najważniejsze koncerty. Prowadził również program Twoja twarz brzmi znajomo. Wielu widzów nie wyobraża sobie, żeby w roli gospodarza tej audycji pojawiał się ktoś inny, niż właśnie Maciej Dowbor. Prezenter był bowiem nie tylko niezwykle profesjonalny i zabawny, ale ma też grono fanów, którzy obserwują go od lat. M.in. na Instagramie. To właśnie tam Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi obserwatorami informacją o ważnym rozstaniu w jego życiu. Ta informacja wstrząsnęła siecią. I trudno się dziwić.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Maciej Dowobor: rozstanie z Polsatem

Maciej Dowbor jako prezenter telewizyjny sprawdzał się znakomicie. Przez ostatnie lata dorobił się pokaźnego grona fanów. Niestety, wszystko ma swój czas. Prowadzący poinformował swoich obserwatorów w sieci o jego rozstaniu z telewizją Polsat. Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał i wiele osób nadal nie może w nią uwierzyć.

Z tą decyzją biłem się od kilku a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

- napisał popularny prezenter Maciej Dowbor.

Co w takim razie dalej z jego karierą? Czy zobaczymy go na innej antenie? Sam prowadzący na to pytanie odpowiada dość wymijająco. - Na razie robie sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie! - napisał Maciej Dowbor. W komentarzach otrzymał oczywiście liczne słowa wsparcia, a widzowie nie kryli żalu. I trudno się im dziwić. Czy prezenter wróci do telewizji? Patrząc na podobne historie z przeszłości, jest to mocno prawdopodobne.

Listen on Spreaker.