gwiazdy

Maciej Musiał wstawił zdjęcie, które zmieniło życie fanów. Padły słowa o zaręczynach

2024-07-08 22:57

Maciej Musiał to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Do tego trzeba mu oddać, że jest wyjątkowo przystojny, co nie raz fani podkreślają mu w komentarzach. Ostatnio znany aktor dodał nowe zdjęcie do swoich social mediów. Padły słowa o zaręczynach. Fani wprost oszaleli. I trudno się dziwić.

Maciej Musiał kusi fanów w sieci

W polskim showbiznesie Maciej Musiał to jedno z najgorętszych nazwisk. Nie tylko za sprawą ról, które ma na koncie, ale i niezwykłej urody, która wprawia jego fanów w zachwyt. Aktor szczególną rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w serialu Rodzinka.pl. Wraz z biegiem lat postawił na rozwój swojego warsztatu, który szlifował w krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. To się opłaciło. Maciej Musiał występuje obecnie w najpopularniejszych filmach i serialach, a jego zdolności aktorskie budzą uznanie u starszych kolegów z branży. Jednak w swoim napiętym kalendarzu Maciek znalazł i czas na udział w programie Taniec z gwiazdami. Choć nie udało mu się go wygrać, to po raz kolejny udowodnił, że ma talent. Ten w sieci obserwuje ponad 765 tysięcy osób. Ostatnio Maciej Musiał podzielił się z nimi zaskakującymi fotkami.

Szok! Maciej Musiał wydaje pieniądze na milionowe inwestycje, a żywi się samą sałatą!

Maciej Musiał wrzucił zdjęcie. Padły słowa o zaręczynach

Od kilku lat Maciej Musiał dba nie tylko o swoją formę aktorską, ale i fizyczną. Regularnie publikuje w sieci fotki, na których prezentuje swoje wyrzeźbione ciało, co sprawia, że w komentarzach od razu pojawia się lawina rozpalonych fanek. Czasem wystarczy jednak do tego i zwykła fotka z imprezy. Maciej Musiał dodał ostatnio na swoje sociale zdjęcie z "pląsu". W komentarzach zrobiło się gorąco. Jednak jeden wyróżnił się na tle pozostałych.

dziwna propozycja zaręczyn ale tak

- padło w jednym z komentarzy pod fotką, którą dodał Maciej Musiał.

Sam aktor jednak tego nie skomentował. Trzeba przyznać, że jego fani są niezwykle kreatywni!