Maciej Orloś zniknie z Teleexpressu? W programie pojawi się nowy prowadzący!

i

Autor: AKPA Maciej Orloś zniknie z Teleexpressu? W programie pojawi się nowy prowadzący!

telewizja

Maciej Orłoś zniknie z Teleexpressu? W programie pojawi się nowy prowadzący!

2024-01-29 13:57

Maciej Orłoś wrócił ostatnio po kilku latach do prowadzenia Teleexpressu. Wielu fanów prezentera długo czekało na ten moment. Okazuje się jednak, że do Teeleexpressu już niebawem dołączy nowa twarz i również będzie to mężczyzna. Czy Maciej Orłoś powinien czuć się zagrożony i niepewny swojej pozycji w stacji?

Maciej Orłoś w Teleexpressie

W ostatnich tygodniach w Telewizji Polskiej doszło do dużych zmian. Te objęły m.in. programy informacyjne stacji. Niektórzy prezenterzy rozstali się z kanałem, a inni do niego powrócili. W tej grupie są m.in. Jarosław Kulczycki, Marek Czyż i Maciej Orłoś. Po kilku dniach przerwy wrócono do emisji Panoramy i Teleexpressu, a w programie ze słynnym pociągiem widzowie znów zobaczyli Macieja Orłosia, który przez wiele lat był twarzą formatu. Oprócz niego do grona prowadzących dołączyła Aleksandra Kostrzewska. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec zmian w TVP. Niebawem na pokładzie Teelexpressu ma pojawić się kolejny prowadzący. To transfer z konkurencyjnej stacji. Mężczyzna przez wiele lat był związany z informacjami i z pewnością jest dobrze znany widzom.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Kim jest Bartosz Cebeńko - nowy prowadzący Teleexpressu?

Na pokładzie Teleexpressu pojawi się kolejna nowa twarz. Jak informują Wirtualne Media to Bartosz Cebeńko. Mężczyzna zajmuje się newsami już od kilku lat. Pracował m.in. w Superstacji, Polsat News, a ostatnio w kanale Wydarzenia 24. W tym ostatnim zajmował się prowadzeniem serwisów oraz przeglądem social mediów. To nie jedyny transfer z Polsatu. Oprócz nowego prowadzącego Teleexpressu w TVP pojawili się m.in. Piotr Jędrzejek i Wioleta Wramba. Wszystko wskazuje jednak na to, że Maciej Orłoś może być spokojny o swoją pozycję w Teleexpressie. Bartosz Cebeńko ma bowiem zostać trzecim prowadzącym programu, a nie zastąpić, któregoś z dotychczasowych prezenterów.

Listen on Spreaker.