Magda Narożna chwali się nowym kawałkiem. Fani pytają: dlaczego inaczej brzmisz na żywo

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna chwali się nowym kawałkiem. Fani pytają: dlaczego inaczej brzmisz na żywo

Magda Narożna chwali się nowym kawałkiem. Fani pytają: dlaczego inaczej brzmisz na żywo?

2022-03-14 10:56

Magdalena Narożna oraz zespół Piękni i Młodzi pracują nad nowym kawałkiem. To wiadomość, na którą wielu fanów czekało od dawna jednak nie wszyscy potrafią się tak po prostu cieszyć. Niektórzy pytają dlaczego Magda brzmi inaczej na płycie, niż na żywo.

Zespół Piękni i Młodzi z liderką - Magdą Narożną to absolutna czołówka gwiazd disco polo. Grupa mimo zmian w skaldzie ( w 2020 roku z zespołem rozstał się Dawid Narożny) wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych w branży polskiej muzyki tanecznej. Po tym, jak w grudniu ubiegłego roku Piękni i Młodzi wydali klimatyczną piosenkę „Święta w prezentach” fani czekają na kawałek, który porwie do tańca. Dlatego wielu internautów ucieszyło się z wiadomości, w której Magda Narożna na Instagramie przekazała, że zespół pracuje nad nowymi utworami. Większość komentarzy dotyczyło niecierpliwości w oczekiwaniu nowości, jednak nie zabrakło też krytycznych głosów. Choć może to zwyczajna złośliwość?

ZOBACZ TEŻ: Nowy skład, nowa piosenka i sukces jak zawsze. Bajorek „Jestem niewinny” już w sieci

Madziu dlaczego inaczej brzmisz na żywo a inaczej na płycie, to mnie zastanawia i często słychać że śpiewasz z playbacku - zapytał jeden z internautów na Instagramie.

Myślicie, że faktycznie to frapuje internautę, czy jednak uznał, że może wbić szpilę wokalistce Pięknych i Młodych? Może niektórzy nie potrafią się po prostu cieszyć, albo przejść obojętnie obok radości innych?

Piękni i Młodzi TI AMO

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”