Magda Narożna niknie w oczach? Fan martwią się o wokalistkę

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna niknie w oczach? Fan martwią się o wokalistkę

Gwiazdy disco polo

Fani martwią się o Magdę Narożną. “Za bardzo pani schudła”

2023-05-31 22:50

Magdalena Narożna może pochwalić się nie tylko wspaniałym głosem i licznymi sukcesami muzycznymi, ale także oddanym gronem fanów, którzy każdego dnia wspierają ją i przesyłają moc pozytywnej energii. Ostatnio zaczęły się jednak pojawiać też głosy… zmartwienia.

Od dobrych kilku tygodni mówi się (tudzież pisze) o spektakularnej metamorfozie Magdy Narożnej. I nie mamy tu na myśli kolejnych eksperymentów ze stylówkami (choć i tych w ostatnim czasie nie brakowało), a figurę liderki Pięknych i Młodych. Nie wszyscy jednak zachwycają się zgubionymi przez Magdę kilogramami.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna niczym bohaterka filmu science-fiction. Ta kreacja to prawdziwa bomba!

Magda Narożna niknie w oczach? Fan martwią się o wokalistkę

Magda Narożna to bardzo zapracowana kobieta, ale – jak sama przyznała – zawsze znajduje czas, by choć przez chwilę poćwiczyć. Zdrowie i kondycja fizyczna są dla niej bardzo ważne, a przy okazji pomogły jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę (co, jak podkreślała wokalistka, było jedynie skutkiem ubocznym, a nie celem samym w sobie). Piosenkarka przyznała jakiś czas temu, że udało jej się zrzucić 6 kilogramów i doskonale czuje się w swoim ciele. Niektórzy internauci są jednak innego zdania.

Pod kolejnymi postami Magdy Narożnej znaleźć możemy masę pozytywnych komentarzy, w których internauci wychwalają jej szczupłą figurę. Coraz częściej pojawiają się jednak głosy jakoby liderka Pięknych i Młodych przesadziła z odchudzaniem. Na szczęście wypowiedzi tego typu nie ocierają się o hejt, co nie zmienia jednak faktu, że ocenianie wyglądu innych już dawno powinno “odejść do lamusa”.

- Nikniesz w oczach

- Za bardzo Pani schudła

- Nie wygląda to dobrze

… czytamy w komentarzach.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.