disco polo

Magda Narożna opowiedziała o trudnym czasie w swoim życiu. Musiała odmówić fanom

2024-02-12 12:34

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi wprost przyznała swoim fanom na Instagramie, że za nią bardzo intensywny i ciężki czas w jej życiu. Z tego też powodu musiała pozostać głucha na prośby fanów, którzy pisali do niej wiadomości. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem sytuacja wróci do normy.

Magda Narożna ma za sobą ciężki weekend

Życie Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi jest niczym rozpędzona rakieta. Piosenkarka każdego dnia coś robi i obserwując jej media społecznościowe, można odnieść wrażenie, że Magdalena Narożna nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Wokalistka jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo albo zajmuje się bowiem tworzeniem muzyki, albo dba o swoją córkę Gabrysię, albo trenuje lub wylewa siódme poty na treningach. Zapewne nie każdy poradziłby sobie z tak aktywnym trybem życia. Tym bardziej, gdy w dodatku ma się na sobie presję tego, że patrzą na nas setki tysięcy osób. Mimo to Magdalena Narożna stara się przy tym wszystkim zachować uśmiech, którym obdarza jej fanów na Instagramie. Choć czasem musi też postawić pewną granicę i nieco zwolnić. Tak było ostatnim razem.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Magda Narożna nie zrobiła live na Instagramie

Życie gwiazd disco polo nie zawsze jest łatwe o czym najlepiej świadczy ostatnia historia Magdy Narożnej. Ta przyznała na swoim Instagramie, że musiała zagrać cztery koncerty, a po nich wrócić do domu, przez co w łóżku była dopiero o szóstej rano. Potem o 7:30 musiała wstać, żeby zawieźć córkę Gabrysię na zawody. I jeszcze w dodatku potem Magda znalazła siły na spacer! Choć wprost przyznała, że miała ciężki dzień i ciężki weekend. Dlatego, mimo wiadomości od fanów, odpuściła niedzielnego live'a na jej Instagramie. Tłumacząc, że chce spędzić trochę czasu z dzieckiem. Zapewniła jednak swoich obserwatorów, że zrobi live w tygodniu. I takie podejście szanujemy! Czasem trzeba znaleźć trochę czasu na odpoczynek i zwolnienie tempa, żeby się nie zajechać.