Magda Narożna parodiuje Gohę Magical? W komentarzach zawrzało!

i

Autor: AKPA, TikTok/madziapim, YouTube/RapFamilijaCru Oficjalnie

disco polo

Magda Narożna parodiuje "Gohę Magical"? W komentarzach zawrzało

2023-07-20 12:40

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi wrzuciła do sieci zaskakujące wideo. Część internautów zastanawia się, czy gwiazda nie naśladuje na nim słynnej "Gohy Magical". Ta kilka tygodni temu stworzyła internetowy trend do piosenki formacji z Łomży "Czułe słowa" (Maju Maj). Czy internauci mają rację?

"Goha Magical" i Magda Narożna

"Goha Magical" to mama znanego, internetowego streamera Daniela Magicala. Kobieta regularnie pojawia się na jego live'ach, na których prowadzi dyskusje z fanami, a także pije alkohol. Część tekstów, które wypowiada, jak np. "gut, gut", stała się wręcz kultowa dla młodszej widowni. Na transmisjach na Tik Toku możemy też obserwować tańce "Pani Gosi" do różnych piosenek disco polo i nie tylko. Jakiś czas temu streamerka zakochała się w piosence "Czułe słowa" (Maju Maj) zespołu Piękni i Młodzi. Jej taniec rękami do tego numeru szybko rozniósł się po Internecie i stał się viralem. Swoje wykonania nagrywali też inni użytkownicy. A nawet sama Magda Narożna.

Ostatnio w sieci pojawiło się natomiast nowe nagranie wokalistki zespołu Piękni i Młodzi. Internauci zastanawiają się, czy Magda Narożna nie parodiuje na nim "Gohy Magical".

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Magda Narożna udaje "Gohę"?

Na wideo zamieszczonym przez wokalistkę możemy zobaczyć, jak wymachuje ugiętymi rękami i modulując głos w charakterystyczny sposób mówi: dzisiaj kawa prosto z WłochChwilę później rozlewa kawę z filiżanki na talerzyk. Internauci zaczęli się tu doszukiwać podobieństwa do słynnej "Gohy Magical".

To ma być Gocha?

Goha jest tylko jedna 😁

Do Gochy Ci jeszcze brakuje 😁

- czytamy w komentarzach pod filmem.

Czy Magda Narożna faktycznie chciała sparodiować "Gochę Magical"? Tego nie wiadomo. Piosenkarka nie odpisała na żaden z tego typu komentarzy. A film podpisała jedynie krótkim "Smiech to zdrowie :) polecam 😄😄😄". Zobaczcie poniższe wideo i oceńcie sami, jak duże jest podobieństwo.

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."