Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma „niewyparzoną gębę”?! Marcin Miller (Boys) napisał co myśli o wokalistce disco polo

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys/Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma „niewyparzoną gębę”?! Marcin Miller (Boys) napisał co myśli o wokalistce disco polo

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ma „niewyparzoną gębę”?! Marcin Miller (Boys) napisał co myśli o wokalistce disco polo

2022-09-29 17:11

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, Magda Narożna po ostatnim występie w VOX FM obawiała się, że Marcin Miller zerwie nić przyjaźni, która łączy artystów disco polo. Lider zespołu Boys po tym co usłyszał opublikował oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że Magda Narożna nie ma czego się bać.

Magda Narożna gościła w studiu VOX FM. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zaśpiewała piosenkę zespołu Boys. Utwór „Najpiękniejsza dziewczyno” to jeden z największych hitów formacji. Magda Narożna zaśpiewała przebój Boysów w ramach zaproszenia na Roztańczony PGE Narodowy - 1 października w Warszawie wystąpią zarówno Piękni i Młodzi jak i Boys. Wokalistka disco polo zażartowała, że Marcin Miller po  tym wykonie zerwie z nią wszelkie kontakty. Wokalista postanowił odpowiedzieć na Facebooku zespołu Boys.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała, jak wygląda szczęście. Fani ślą gratulacje

Nie ma takiej opcji Madziu. Lubię Cię bo masz silny charakter i tak samo "niewyparzoną gębę" jak ja..he he. Buźka i szacun (pis.oryg.) – napisał Marcin Miller.

W wideo poniżej zobacz i posłuchaj, jak Magda Narożna śpiewa „Najpiękniejsza dziewczyno” zespołu Boys.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM
Sonda
Podoba Ci się "Najpiękniejsza dziewczyno" w wyknaniu Magdy Narożnej?