Magda Narożna przekazuje smutne wiadomości. Życie jest kruche i niesprawiedliwe

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna przekazuje smutne wiadomości. "Życie jest kruche i niesprawiedliwe"

2021-01-15 19:52

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi nie może narzekać na brak pracy ( niedługo zobaczymy ja w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), to w życiu prywatnym chyba nie jest najlepiej. Magda Narożna podzieliła się z fanami swoimi smutkami. Internauci natychmiast zaczęli ją pocieszać.

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi nie może narzekać na brak pracy (niedługo zobaczymy ja w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), to w życiu prywatnym chyba nie jest najlepiej. Magda Narożna podzieliła się z fanami swoimi smutkami. Internauci natychmiast zaczęli ją pocieszać.

Witajcie, co u Was dobrego? Dla mnie ostatnie dni nie należały do najlepszych życie jest kruche i nie zawsze sprawiedliwe , lecz zawsze trzeba podnieść głowę do góry i podążać dalej. A gdy jest obok osoba na która zawsze możesz liczyć , jest dużo prościej ! Miłego i spokojnego wieczoru życzymy Wszystkim:) @krzysiek_byniak #smutno - pisze wokalistka zespołu Piękni i Młodzi

Fani w komentarzach wyrazili swoje zaniepokojenie. Mimo, że nie wiedzą dokładnie, co takiego przytrafiło się Magdzie pojawiło się mnóstwo słów dodających otuchy. My również mamy nadzieje, że wszystko, co złe szybko minie.