Magdalena Narożna ma ambitne plany na przyszły rok. I nie chodzi o muzykę!

i

Autor: instagram.com/madzia_pim

disco polo

Magda Narożna przeżyła w nocy prawdziwy koszmar! "Nie wiem co się dzieje"

2023-12-11 7:08

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo w Polsce. Autorka hitów "Niewiara", "Czułe słowa" i "Drama" regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się tam ze swoimi fanami przerażającą informacją. Z czym musiała mierzyć się w nocy?

Magdalena Narożna ma problemy ze snem?

Chyba nie ma w Polsce osoby, która o niej nie słyszała. Magdalena Narożna to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych piosenkarek disco polo w naszym kraju. A w ostatnim czasie jest o niej szczególnie głośno m.in. za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Wokalistka zrzuciła bowiem kilogramy i zaczęła misję nawracania swoich fanek i fanów na zdrowy styl życia. Na jej Instagramie niemal codziennie możemy oglądać relacje z biegania, przygotowywania posiłków, a także zachęty do tego, żeby spacerować razem z Madzią. Z tego wszystkiego wyłania nam się obraz piosenkarki, która zdecydowanie ma swoje zdrowie pod kontrolą, jest w świetnej formie i niestraszne są jej żadne choroby. Okazuje się jednak, że czasem nawet w idealnym świecie Magdaleny Narożnej zdarzają się nieprzewidzianie sytuacje. Jedną z nich wokalistka postanowiła się ostatnio podzielić ze swoimi fanami.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Koszmar Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi to prawdziwa tytanka pracy. Gwiazda jest niemal w ciągłym biegu za sprawą wyjazdów na koncerty, tworzenia nowych numerów i zajmowania się domem. Mimo to znajduje jednak czas na sport, czym chętnie dzieli się w sieci. Sporo uwagi poświęca też swojej córce Gabrysi, z którą stara się spędzać każdą wolną chwilę. Przy tak aktywnym trybie życia z pewnością Magdzie przydałoby się trochę wytchnienia w postaci snu. Okazuje się jednak, że ostatnio nie jest z tym najlepiej. Po jednej z nocy piosenkarka Pięknych i Młodych pożaliła się ostatnio swoim fanom, że strasznie źle jej się spało i sama nie wie, co się dzieje. Nam pozostaje trzymać kciuki, żeby podobne sytuacje nie przydarzyły się już w przyszłości. A Magdzie życzymy też przy okazji, jak najmniej koszmarów.