disco polo

Magda Narożna z Piękni i Młodzi zawiodła się na sympatycznym młodzieńcu. Zdradziła, co o nim myśli

2024-02-27 15:49

Magda Narożna raczej nie ma powodów do radości. Piosenkarka, którą doskonale znają fani disco polo, którzy słuchają zespołu Piękni i Młodzi ostatnio mocno się zawiodła. A sprawa rozbija o wydawać, by się mogło sympatycznego młodzieńca. Ten miał sprawić, że życie Magdy będzie łatwiejsze, a napytał jej biedy.

Magda Narożna rozczarowana postawą chłopaka

Fani disco polo znają ją doskonale. Magda Narożna i zespół Piękni i młodzi działają na polskim rynku już od wielu lat i przez ten czas stworzyli mnóstwo numerów, które stały się wielkimi hitami. Na ich koncie są m.in. takie kawałki, jak "Niewiara", "Czułe słowa" czy "Drama". Te numery zgromadziły w sieci wielomilionowe wyświetlenia. Co prawda milionów na swoim koncie na Instagramie nie ma jeszcze Magda Narożna, ale piosenkarkę zespołu Piękni i młodzi i tak śledzą tysiące osób. I sama Magda wydaje się z tego powodu całkiem zadowolona. Regularnie zamieszcza bowiem fotki i relacje w swoich social mediach. Na tych opowiada o swoim życiu, zdradza sekrety tras koncertowych, a czasem nawet prowadzi transmisje live dla fanów, na których z nimi rozmawia. Ostatnio jednak Magda Narożna musiała pożalić się swoim fanom.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Magda Narożna wykiwana przez kuriera

Chyba nie ma osoby, która choć raz nie narzekałaby na kuriera. Ci na swoim koncie mają różne - mniejsze i większe grzeszki. Ostatnio jeden z pracowników firmy kurierskiej podpadł i gwieździe zespołu Piękni i młodzi. Wokalistka Magda Narożna poprosiła bowiem kuriera o to, żeby ciężką przesyłkę w postaci rowerka zostawił pod drzwiami domu. Ten jednak nie posłuchał jej prośby i rowerek wylądował pod bramą - około 200 metrów od drzwi. Magda Narożna nie kryła swojej irytacji, mówiąc o "uprzejmości" i o tym, że takie mamy czasy, że "ludzie robią wszystko za karę, nawet jak kobieta prosi". Mimo to wokalistka pożyczyła młodemu "po głosie" panu wspaniałego dnia i żeby mu się powodziło, jak najlepiej. Mamy nadzieję, że ktoś jednak pomógł przetransportować Magdzie rowerek w odpowiednie miejsce. Bo choć Magda Narożna ostatnio mocno trenuje, to szykuje się do półmaratonu, a nie zawodów strongmenów.