disco polo

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi przekazała fanom ważną informację. Piosenkarka trafiła do lekarza

2024-02-22 12:23

Magda Narożna przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że na bieżąco przekazuje im informacje o tym, co obecnie dzieje się w jej życiu. W Internecie pokazuje m.in. jej pracę i to, jak spędza wolny czas z córką. Ostatnio piosenkarka zespołu Piękni i młodzi poinformowała fanów o wizycie lekarskiej. Ta wpłynęła na jej plany.

Magda Narożna musiała udać się do lekarza

Gdy myśli się o polskich gwiazdach disco polo, to jedną z pierwszych, które przychodzą do głowy jest Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi. Nic zresztą dziwnego, ponieważ ta formacja na polskiej scenie muzycznej działa już od wielu lat i przez ten czas miała sporo muzycznych sukcesów. Trudno sobie przypomnieć, by któryś z kawałków, który wydali Piękni i młodzi nie przebił w sieci kilku milionów wyświetleń. To przekłada się też oczywiście na rozpoznawalność, którą cieszy się Magdalena Narożna. Piosenkarka ma mnóstwo obserwujących w sieci, a na swoim profilu na Instagramie regularnie dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami i życiowymi doświadczeniami. Wiemy np. jak Magda Narożna spędza czas ze swoją córką Gabrysią, jak wyglądają kulisy jej pracy, a także przygotowania do sportowych wyzwań. Ostatnio piosenkarka podzieliła się jednak informacją nt. zdrowia.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Magda Narożna zorganizuje kolejny live dla swoich fanów

Piosenkarka Magda Narożna słynie z tego, że ma dobry kontakt ze swoimi fanami. Niewiele jest na rynku disco polo gwiazd, które regularnie udzielają się w sieci i zdają relacje ze swojego życia. Ostatnio popularna piosenkarka przekazała swoim miłośnikom informację o tym, że udaje się do lekarza ze swoją mamą, a potem sama. Powiedziała bowiem "Jadę z mamą do lekarza, później sama mam wizytę, która jest dla mnie bardzo ważna". Wokalistka nie zdradziła jednak co jej dolega. Mamy nadzieję, że nic poważnego. Niemniej z powodu wizyty musiała nieco zmienić swoje plany w kontekście live'a dla jej fanów. Planowała go bowiem zrobić w środę, a finalnie odbędzie się on w niedzielę o 20. Jesteśmy jednak przekonani, że fani Magdy nie będą jej mieli tego za złe. Na dobre warto poczekać.