Magda Narożna

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna o miłości. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ujawniła, co naprawdę kocha

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani: „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej”. Jest aż tak źle?

2021-09-30 9:59

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zaskoczyła fanów. Magda Narożna pochwaliła się w sieci metamorfozą. Charakterystyczny bardzo jasny blond zamieniła na dwa, mało naturalne kolory. Niektórzy internauci są bezlitośni i piszą wprost – masakra!

Magda Narożna przez większość fanów disco polo kojarzona jest z charakterystycznym blond irokezem. Jednak wokalistka zespołu Piękni i Młodzi już od jakiegoś czasu prezentuje się w „ugrzecznionej” fryzurze. Najwyraźniej na jesień, piosenkarka postanowiła dodać sobie koloru. Po blondzie zostało wspomnienie. Na głowie Magdy jest teraz róż i fiolet, a efektem zmian postanowiła pochwalić się w sieci. „A oto moja metamorfoza. Lubię bawić się kolorami, a że już dawno tego nie robiłam... Taki efekt osiągnęliśmy. Jak się Wam podoba ???” - zapytała Magda Narożna na Instagramie. A skoro pytała, to doczekała się odpowiedzi. Nie zawsze przychylnych.

ZOBACZ TEŻ: Masters w Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Będą intymne wyznania!

- W blondzie ładniej.

- Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej.

- Bez fioletu byłoby znacznie lepiej... Zbyt intensywny i kolor jak denaturat.

- Maskara … mało profesjonalne wykonanie… Jedna zwykła wiocha , ale każdy ma to, co lubi.

- Rewelacja coś innego - tak internauci komentują nową fryzurę Magdy Narożnej.

Wśród wielu wpisów pod zdjęciem wokalistki zespołu Piękni i Młodzi są też takie, w których fani podkreślają, że najważniejsze, że Magdzie się podoba. Zobaczcie, jak Magda Narożna wygląda w różowo-fioletowych włosach.

Poranne Wyjce

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?