gwiazdy

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi bez tajemnic! Wszystko, co warto wiedzieć

2024-03-18 14:08

Magda Narożna z Piękni i Młodzi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd muzyki disco-polo. Artystka wraz ze swoim zespołem ma kilka hitów, które pokochaliście od pierwszych sekund ich brzmienia. Ile wzrostu ma Magda Narożna? Czy ma męża? Ile ma dzieci Magda Narożna? Te i inne pytania pojawiają się za każdym razem, gdy artystka daje show w telewizji. Poznajcie odpowiedzi już teraz.

Spis treści

  1. Magda Narożna - zespół Piękni i Młodzi
  2. Magda Narożna - wzrost
  3. Magda Narożna - wiek
  4. Magda Narożna - ciąża
  5. Magda Narożna - partner
  6. Magda Narożna - mąż
  7. Magda Narożna - rozwód
  8. Magda Narożna - dzieci

Magda Narożna z Piękni i Młodzi - wzrost, wiek, ciąża, partner, mąż, rozwód, dzieci, czyli wszystko, co wpisują internauci w najpopularniejszą wyszukiwarkę, by znaleźć informacje na temat znanej gwiazdy. Kim jest Magda Narożna? Coraz więcej osób jest świadomych tego, że to jedna z topowych artystek śpiewających muzykę nurtu disco-polo. Uwielbiają ją słuchacze, ale również widzowie telewizyjnych koncertów. Z zespołem Piękni i Młodzi często jest zapraszana na najbardziej popularne wydarzenia organizowane przed duże stacje. Od najmłodszych lat kocha muzykę, choć z wykształcenia jest higienistką. Trenowała lekkoatletykę, a dokładniej biegi długodystansowe. Magda Narożna jako nastolatka śpiewała na weselach w swoim własnym zespole Magda Band. To efekt przypadku, kiedy to na weselu swojego znajomego zaśpiewała jedną piosenkę i jej talent dostrzegł pewien menager. Poważną karierę w przemyśle muzycznym zaczęła w 2012 roku, kiedy to z byłym mężem, Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyła grupę Piękni i Młodzi. 

Magda Narożna - zespół Piękni i Młodzi

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi zaczęła odnosić sukces po tym, gdy dotarli do wielkiego finału programu Must Be The Music. W półfinale zrobili show śpiewając utwór Niewiara. Pierwszy raz w historii grupa disco-polo dotarła do wielkiego finału.

Magda Narożna - wzrost

Ile wzrostu ma Magda Narożna? W telewizji sprawia wrażenie bardzo wysokiej, bo tak też jest. Magda Narożna ma około 173 centymetry wzrostu.

Magda Narożna - wiek

Ile lat ma Magda Narożna? Wiek gwiazdy nie jest tajemnicą aczkolwiek nie wypada szukać takiej informacji. Artystka wygląda młodo, pięknie i atrakcyjnie. Przyszła na świat 22 listopada 1988 roku, co oznacza, że w 2024 obchodzić będzie 36. urodziny.

Piękni i Młodzi TI AMO

Magda Narożna - ciąża

Magda Narożna wzbudza duże zainteresowanie internautów. Szczególnie ciekawi ich życie prywatne, które zresztą artystka chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Właśnie tam pojawiło się zdjęcie sugerujące, że Magda Narożna jest w ciąży. Gwiazda pokazała fotografię, na której jest sporo walizek. Na jednej z toreb widniał napis "jestem w ciąży", co nie umknęło uwadze fanów. Jedna z osób zapytała wprost o stan artystki. Ta błyskawicznie odpowiedziała pisząc, że to nie jej torba.

Magda Narożna - partner

Partner Magdy Narożnej 2023 to osoba prywatna, choć sama artystka chętnie chwali się wybrankiem swojego serca w mediach społecznościowych. Nie ukrywają się i na każdym kroku pokazują swoją wielką miłość. Chłopak Magdy Narożnej ujawniony został w drugiej połowie 2019 roku. Życzymy im szczęścia!

Magda Narożna - mąż

Magda Narożna nie ma męża. Jej pierwszym partnerem był Dawid Narożny. To właśnie między innymi z nim założyła zespół Piękni i Młodzi. 2 stycznia 2020 doszło do incydentu pomiędzy byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami. Natomiast tydzień później artystka poinformowała, że zespół Piękni i Młodzi zmienia skład personalny. 

Magda Narożna - rozwód

Rozwód Magdy Narożnej to głośna sprawa. Artystka i jej były mąż lubiący MMA rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Stało się to w czerwcu 2019 roku. Kilka miesięcy później poinformowali, że mają nowych partnerów i chcą ułożyć sobie życie od początku. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie: Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Prosimy, nie oceniajcie nas.

Magda Narożna - dzieci

Dzieci Magdy Narożnej 2023 ciekawią internautów. Zastanawiają się oni, jak pod tym względem wygląda życie gwiazdy. Otóż ma ona 12-letnią córkę Gabrysię.

Listen on Spreaker.