Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi)pokazuje kulinarne dzieło. „Mięsny jeż” ma poważną konkurencję

i

Autor: VOX FM/Instagram.com/madzia_pim Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) pokazuje kulinarne dzieło. „Mięsny jeż” ma poważną konkurencję

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) pokazuje kulinarne dzieło. Przypomina hit sprzed lat

2022-08-11 19:57

Magdalena Narożna to kobieta wielu talentów. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi nie tylko zachwyca fanów disco polo śpiewając największe hity zespołu ale także biega, uprawia ogród, a ostatnio odnajduje się także w kuchni. Dowodem jest zdjęcie deski wędlin, którym Magda pochwaliła się w mediach społecznościowych. Skojarzenia ze słynną piosenką o jeżu są naturalne.

Pięknie ułożona deska wędlin, to duma Magdaleny Narożnej. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi postanowiła przygotować taką przekąskę. Pomiędzy plasterkami szynek i pasztetów piętrzą się kabanosy i rulony z żółtego sera. Całości dopełniają owoce - czerwone porzeczki, jeżyny i maliny. Efekt był tak imponujący, że Magdalena Narożna pochwaliła się zdjęciem na InstaStories. Dołożyła tez napis - „Moje dzieło". Czy imponująca instalacja doczeka się piosenki niczym hit „Mięsny jeż", czas pokaże. Znając dystans Magdaleny Narożnej niewykluczone, że wokalistka zaśpiewa nam coś podobnego na swoim Instagramie. A co najważniejsze, potrawa Magdy wygląda znacznie lepiej niż ta przygotowana przez bohaterów z serialu „Pamiętniki z Wakacji".

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna pokazuje naturalne kształty. "Bogini seksu!" [GALERIA]

Magdalena Narożna

i

Autor: Instagram/madzia_pim
Sonda
Podoba ci się deska wędlin Magdaleny Narożej?
Piękni i Młodzi TI AMO