Magdalena Narożna jest uznawana przez fanów za jedną z najpiękniejszych gwiazd disco polo

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magdalena Narożna jest uznawana przez fanów za jedną z najpiękniejszych gwiazd disco polo

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) wdzięczy się do truskawki i wygląda bardzo seksownie. „Madzia jesteś słodsza od truskawek”

2022-07-07 10:27

Magdalena Narożna nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi tym razem pozuje do zdjęcia z truskawką. I to jak pozuje! Do sieci trafiła niezwykle seksowna fotka gwiazdy disco polo. Fani nie mogą oderwać wzroku.

Magdalena Narożna to jedna z najgorętszych gwiazd disco polo. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zachwyca fanów nie tylko talentem ale i urodą. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie Magdy z truskawką w dłoni. Na fotce, na Instagramie, piosenkarka pozuje w seksownej stylizacji. Eksponując długie nogi uśmiecha się do czerwonego owocu i pyta fanów:

– Kto to lubi truskawki? I w jakimi wydaniu najbardziej? Co prawda sezon się kończy, ale w tym roku mama zdążyła zrobić mi powidła, które uwielbiam. Drożdżówka z truskawkami i rabarbarem też jest kozak, a Wy co wybieracie? Może kompot? Miłego dnia pozdrawiam z trasy – napisała Magda Narożna na Isntagramie.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi i nowość „Coraz bliżej”. Magdalena Narożna wygląda jak miliony dolarów, a piosenka to hit lata?

Fani w większości zamiast odpowiadać na pytanie komentują urodę wokalistki.

- Madzia jesteś słodsza od truskawek.

- Obłędnie wyglądasz!

- Ale seksowna!

- Mega fota! - komentują internauci.

Instagram Magdaleny Narożnej jest pełen zdjęć w seksownych pozach. Zobacz w galerii poniżej, jak wokalistka zespołu Piękni i Młodzi prezentuje się w bikini.

Piękni i Młodzi TI AMO