Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

disco polo

Magdalena Narożna twierdzi, że nie gra disco polo i skarży się na zaszufladkowanie. Internauci ją wyśmiali

2023-10-23 13:59

Magdalena Narożna to jedna z najgłośniejszych postaci w świecie polskiego disco polo. Gwiazda regularnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, a także bryluje na ściankach podczas różnego rodzaju eventów. Ostatnio na jednej z imprez zdobyła się na szczere wyznanie. W jej głosie nie brakowało żalu.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi odcina się od disco polo

Takiego wyznania z ust Magdaleny Narożnej raczej nikt się nie spodziewał. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi od lat bryluje na polskiej scenie muzycznej i przez wiele osób uznawana jest za królową polskiego disco polo. Na koncie formacji są wielkie hity, jak chociażby "Niewiera", "Czułe słowa" czy "Ona jest taka cudowna". Fani disco polo pokochali Magdę i jej zespół, a sama wokalistka może pochwalić się pokaźnym gronem obserwatorów na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się relacjami ze swojego życia. Internauci mogli podziwiać m.in., jak znakomicie gwieździe idzie odchudzanie, a w ostatnim czasie Magda dopinguje fanów w prowadzeniu zdrowego stylu życia. W tym wszystkim znajduje jeszcze czas na eventy. Podczas jednego z nich zdobyła się na odważne wyznanie. Gwiazda w wywiadzie odcięła się od muzyki disco polo.

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna nie jest piosenkarką disco polo?

Wiele osób zapytanych o polskie zespoły disco polo z pewnością wymieniłoby formację Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele. Okazuje się jednak, że sama piosenkarka chyba nie do końca chce być łączona z tym gatunkiem. W rozmowie z Damianem Glinką stwierdziła ostatnio, że jej zespół od początku nie robi muzyki disco polo. Podkreśliła też, że formacja idzie z tym, co się dzieje na rynku i wchodzi w sferę popu i dance'u, a nawet dobrego house'u. Pożaliła się również, że Piękni i Młodzi zapisali się w szufladce disco polo, przez co nie wszystkie stacje chcą grać ich piosenki. Co o takich słowach twierdzą internauci? Ci w komentarzach pod filmem są chyba nieco innego zdania.

Aż sobie posłuchałam jakichś nowszych numerów i daleko to od typowego disco polo nie odbiega.

Muzyka owszem, ale teksty typowo discopolowe

Jak to nie disco polo to co? Rnb?😂

- czytamy w komentarzach zamieszczonych pod wideo.

Czy marzenie Magdy się spełni i uda jej się kiedyś wyjść z "szufladki"? Trzymamy kciuki!