Magdalena Narożna wyjawiła, co z Krzysztofem. Dalej są razem?

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Magdalena Narożna wyjawiła, co z Krzysztofem. Dalej są razem?

2023-10-15 14:52

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek disco polo w Polsce. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ostatnio mocno schudła i dzieli się tym ze swoimi fanami. Wpuszcza ich też do swojego życia. Nic zatem dziwnego, że miłośnicy chcieliby wiedzieć, co z Magdą i jej partnerem Krzysztofem. Dalej są razem?

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi i Krzysztof

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna jest ostatnio jednym z najgłośniejszych nazwisk na rynku disco polo. Nie tylko za sprawą numerów (w tym ostatniej "Dramy"), ale też i tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Magda sporo schudła i radzi fanom, co powinni robić, żeby wyglądać, jak ona i żyć zdrowo. W dodatku piosenkarka coraz częściej pokazuje swoją córkę, z którą wydaje się, że ma znakomite relacje. Jak wiemy, nieco gorzej było w przypadku jej byłego partnera, z którym finalnie się rozstała i oboje tworzą muzykę w dwóch osobnych zespołach, ale praktycznie pod tą samą nazwą. Na szczęście wokalistka długo nie rozpaczała i jej serce zdobył Krzysztof. Mężczyzna w ostatnim czasie zaczął się jednak rzadziej pojawiać w mediach społecznościowych piosenkarki. Czy dalej są razem?

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Czy Magdalena Narożna jest singielką?

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi oprócz dodawania zdjęć i filmików na swojego Instagrama zaczęła ostatnio nagrywać filmy na You Tube. Część z nich powstawała w konwencji Q&A, a zatem Magda odpowiada na pytania, które zadali jej internauci. Ich uwadze nie umknął oczywiście wątek tego, czy serce Magdy jest zajęte i czy dalej jest w nim Krzysztof. Piosenkarka Pięknych i Młodych zdobyła się na szczere wyznanie. Jak przyznała na nagraniu - nie jest singielką. W dodatku to sam Krzysztof ma jej pomagać w tworzeniu filmów na You Tube. Jak zdradziła piosenkarka - myśli też, że w jej życiu przyjdzie taki moment, kiedy z narzeczonym stanie na ślubnym kobiercu. Na wideo możemy zobaczyć, jak Krzysztof podchodzi do niej i ją całuje. To wszystko pokazywałoby, że wokalistka i mężczyzna są naprawdę szczęśliwi.

Listen on Spreaker.