Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

disco polo

Magdalena Narożna wysłała córkę do pracy! Teraz każdy może wyglądać, jak gwiazda disco polo

2023-11-03 16:24

Ilu z nas nie marzyło o tym, żeby zostać gwiazdą, zarabiać duże pieniądze i świecić w blasku fleszy? Okazuje się, że teraz jest to możliwe. Na nietypowy ruch zdecydowała się ostatnio Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. W dodatku do pomocy, a nawet jak sama to określiła "pracy" zatrudniła swoją córkę Gabrysię.

Magdalena Narożna robi wietrzenie szafy

Tę piosenkarkę zna chyba każdy fan disco polo w naszym kraju. Magdalena Narożna od kilku lat występuje na polskiej scenie muzycznej wraz z zespołem Piękni i Młodzi, z którym stworzyła całą masę hitów. Kto nie słyszał w końcu o takich numerach, jak "Niewiara", "Drama" czy "Czułe słowa"? To sprawiło, że formacja nie narzeka na brak propozycji koncertowych i występuje w całej Polsce. Sama Magda wzięła natomiast udział np. w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także ma masę obserwujących w swoich social mediach. Tam dzieli się z nimi m.in. swoim życiem prywatnym. Pokazuje fotki z wakacji, opowiada o różnych sytuacjach podczas koncertów, a także zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej. Ostatnio znana wokalistka postanowiła znaleźć jednak nowy pomysł na biznes. Rozpoczęła wielkie porządki w szafie!

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna wyprzedaje z córką garderobę

Niejedna pani marzyła kiedyś o tym, żeby założyć na siebie kreację, którą możemy oglądać tylko na czerwonym dywanie. Niejednokrotnie, gdy któraś z gwiazd doda jakieś zdjęcie na Instagrama, zaraz pojawiają się komentarze z pytaniem - skąd jest dana kreacja. Teraz ten problem może niejako zniknąć. Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi stwierdziła, że wyprzeda część swoich ubrań. Niektóre z nich, które dodała na popularną platformę zakupową to kreacje, w których występowała na scenie, inne to stroje,  w których pojawiła się na eventach. Do pomocy przy rozkręceniu nowego biznesu Magda zaangażowała swoją córkę Gabrysię. Jak powiedziała w jednej z relacji: Ja daję szansę, żeby moja córka zarobiła pieniądze poprzez pracę. Uczę ją tego. Wspierajcie ją w tym. Zobaczymy ile uda jej się zarobić. Trzeba przyznać, że to bardzo fajna postawa! Gabi już w dzieciństwie zobaczy jaka jest wartość pieniądza i ile trzeba się na niego napracować.