Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi powiedziała, co sądzi o LGBT. Nie gryzła się w język

i

Autor: AKPA

disco polo

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi powiedziała, co sądzi o LGBT. Nie gryzła się w język

2023-10-06 10:43

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ostatnio coraz aktywniej zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych. Piosenkarka założyła nawet własny kanał na You Tube, na którym publikuje filmy na różne tematy. W jednym z ostatnich materiałów wypowiedziała się na temat osób LGBT. Co sądzi o nich gwiazda?

Magda Narożna zabrała głos w sprawie LGBT

Piosenkarka zespołu Piękni i Młodzi coraz częściej dzieli się ze swoimi fanami opiniami na różne tematy. Na Instagramie wokalistki mogliśmy już m.in. oglądać, jak ćwiczy, wypoczywa na wakacjach, spędza czas z córką, a ostatnio popularna artystka podzieliła się nawet minusami występów na koncertach. W tym pomaga jej ostatnio kanał, który prowadzi na You Tube. Możemy na nim znaleźć różne filmy, w których Magda przybliża fanom swoje życie. W jednym z ostatnich materiałów odpowiadała na pytania, które nurtują jej miłośników. Wśród tych pojawił się również wątek LGBT. Dla niektórych gwiazd jest on dość kontrowersyjny i unikają tego tematu, jak ognia, jednak Magda Narożna wypowiedziała się, co sądzi m.in. o osobach homoseksualnych. Jej nagranie nie pozostawia złudzeń.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Magda Narożna wprost o LGBT

Fani zapytali Magdę Narożną z zespołu Piękni i Młodzi o to, jak podchodzi do środowiska LGBT. Znana wokalistka w nagraniu zamieszczonym na jej kanale na You Tube przyznała, że ma bardzo dużo znajomych z tego środowiska. A nawet bliskich znajomych i przyjaciół. Jak wskazała piosenkarka - dla niej jest to obojętne, gdyż jej zdaniem każdy człowiek jest taki samym. W ocenie Magdy nie powinno się dzielić w ten sposób ludzi, a każdy zasługuje na szczęście i szacunek od drugiego człowieka. Jak powiedziała znana piosenkarka - trzyma kciuki za osoby ze środowiska LGBT i zawsze je wspiera. I nie ma dla niej znaczenia, czy ktoś jest hetero czy homoseksualny. Na koniec gwiazda dodała, że wszyscy powinni być traktowani jednakowo. Jak na takie wyznanie wokalistki zareagują jej fani?