Magdalena Narożna wyjawiła, co z Krzysztofem. Dalej są razem?

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Magdalena Narożna zdobyła się na odważne wyznanie. Przyznała, co sądzi o teoriach spiskowych

2023-10-11 8:29

Jedni wierzą w ufo, a inni szukają spisku gdzie indziej. W Polsce i na świecie nie brakuje zwolenników różnego rodzaju nietypowych teorii. Ostatnio na zaskakujące wyznanie zdobyła się znana gwiazda disco polo, Magdalena Narożna. Piosenkarka wypowiedziała się na nagraniu w sieci nt. teorii spiskowych. Co o nich uważa?

Magdalena Narożna i teorie spiskowe

Jedni się z nich śmieją, a inni wierzą w nie całymi sobą i za wszelką cenę znajdą dowody na to, że są prawdą. Teorie spiskowe towarzyszą nam w Polsce nie od dziś i dotyczą przeróżnych sfer życia. Jedni twierdzą, że ufo istnieje naprawdę, inni doszukują się spisku w różnego rodzaju działaniach polityków, a jeszcze inni twierdzą, że zaplanowane są nawet wybuchy różnego rodzaju chorób. Teorie spiskowe towarzyszą nam na każdym kroku, a czasem angażują się w nie nawet same gwiazdy, co tylko dodatkowo nakręca rozpowszechnianie się w sieci np. fake newsów. Nie raz zdarzało się bowiem, że gwiazdy udostępniały film, który rzekomo miał być prawdziwy, a okazywał się np. fotomontażem. Ostatnio na temat teorii spiskowych postanowiła wypowiedzieć się Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Co o nich uważa?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Magdalena Narożna nie owijała w bawełnę

Magdalena Narożna doskonale jest znana wszystkim fanom disco polo w Polsce. Piosenkarka wraz z zespołem Piękni i Młodzi stworzyła mnóstwo numerów, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko w sieci, ale i na koncertach. To ona wykreowała takie hity, jak "Czułe słowa" czy "Niewiara". Apropos wiary, a dokładniej to wiary w teorie spiskowe Magda wypowiedziała się ostatnio w jednym ze swoich filmów na You Tube. Jeden z fanów zapytał ją w ramach Q&A o to, czy wierzy w teorie spiskowe. Odpowiedź Magdy może zaskakiwać. Ta wprost przyznała bowiem, że teorie spiskowe zawsze były, są i będą. Dodając: "więc oczywiście, że wierzę". Trzeba przyznać, że to dość nietypowe wyznanie. Jednak czy to faktycznie prawda, a nie tylko żart? Magda po swojej wypowiedzi się uśmiechnęła, więc być może była to tylko "zabawa" z fanami.

Listen on Spreaker.