Magda Narożna znów szokuje! Na zdjęciu całuje się z inną, polską wokalistką

i

Autor: instagram.com/madzia_pim

DISCO POLO

Magdalena Narożna znów szokuje! Na zdjęciu całuje się z inną, polską wokalistką

2023-10-06 10:43

Magda Narożna znów zszokowała swoich fanów! Piosenkarka jakiś czas temu zaczęła zdradzać szczegóły ze swojego życia w jej filmach na You Tube. Teraz dodała do sieci zaskakujące zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć, jak znana wokalistka zespołu Piękni i Młodzi całuje się z inną, popularną gwiazdą.

Magda Narożna zszokowała fanów

Magdalena Narożna to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim świecie disco polo. Chyba nie ma osoby, która nie słyszała o zespole Piękni i Młodzi i nie zna najpopularniejszych kawałków tej formacji. Ostatnio jednak o Magdzie głośno jest nie tylko za sprawą jej muzyki. Jakiś czas temu piosenkarka rozstała się z członkiem zespołu Piękni i Młodzi, a zarazem jej życiowym partnerem. Ponadto przeszła spektakularną metamorfozę, jeśli chodzi o jej wygląd. Magda mocno schudła, a w sieci dzieli się z fanami swoimi patentami na to, jak zrzucić kilogramy i swoim nowym, fit stylem życia. Piosenkarka dba o to, żeby fani szybko o niej nie zapomnieli i ciągle podgrzewa zainteresowanie sobą. Ostatnio wrzuciła do sieci zaskakujące zdjęcie. Widzimy na nim, jak całuje się z inną, popularną wokalistką!

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Magda Narożna całuje się z polską piosenkarką

Magda Narożna wystąpiła ostatnio na koncercie Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. Podczas jej występu z zespołem Piękni i Młodzi mogliśmy usłyszeć m.in. premierowe wykonanie najnowszego numeru formacji "Drama". To najprawdopodobniej w czasie tego koncertu powstało najnowsze zdjęcie Magdy, które mocno zaskoczyło fanów. Możemy na nim zobaczyć bowiem, jak wokalistka całuje się z inną gwiazdą, która wystąpiła na koncercie - Mają Hyży. Magda podpisała tę fotkę: "Pełne optymizmu pozdrawiamy z przepiękną @majahyzy ❤️ Maja jesteś wielka 😘". Sama Maja odpisała natomiast "Moja Kochana 🔥🔥❤️❤️". Fani nie kryją zachwytu tym zdjęciem i komplementują piosenkarki w komentarzach. Czy tak bliska relacja wokalistek oznacza, że będzie z tego w przyszłości np. wspólny numer? Trzymamy kciuki!

Listen on Spreaker.