gwiazdy

Magdalena Schejbal była gwiazdą serialu Kryminalni i Szpilki na Giewoncie. Dlaczego zniknęła?

2024-06-26 6:31

Magdalena Schejbal była przed laty jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie mogli oglądać ją w wielu produkcjach i wydawało się, że jej sława nigdy nie przeminie. Nagle jednak wszystko się skończyło i przestała pojawiać się na ekranie. Okazuje się, że nie bez powodu. Co takiego się stało?

Magdalena Schejbal: kariera stanęła nagle w miejscu

Tę aktorkę doskonale znają widzowie popularnych seriali, które można była oglądać na telewizyjnych antenach. Magdalena Schejbal była kilka lat temu jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Kryminalni. Wtedy widzowie zakochali się nie tylko w umiejętnościach aktorskich Magdy, ale i w jej urodzie, której nie można jej odmówić. Aktorka pojawiała się w produkcji przez kilka lat, ciesząc widzów TVN i rozwiązując zagadki kryminalne na ekranie. Potem Magdalena Schejbal zagrała w serialu Blondynka, a następnie - chyba najważniejszą rolę w swojej karierze - w produkcji Szpilki na Giewoncie. I gdy wydawało się już, że Magdalena Schejbal osiąga szczyt swojej popularności, to nagle jednak zniknęła z mediów. O co poszło?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Dlaczego Magdalena Schejbal zniknęła?

Część widzów mogła nawet nie zauważyć, że ich ulubienica z seriali KryminalniSzpilki na Giewoncie nagle przestała się pojawiać w nowych produkcjach. Inni szybko to wychwycili. Okazuje się, że Magdalena Schejbal z ekranu zniknęła nie bez powodu. W rozmowie u Żurnalisty opowiedziała o swoim konflikcie z jednym z producentów. Już przed laty pozwała go o mobbing, sprawę jednak przegrała. W najnowszym wywiadzie Magdalena Schejbal stwierdziła natomiast, że jej zdaniem faktycznie trafiła na czarną listę, jeśli chodzi o nowe role i spełniła się tym samym obietnica, którą miała usłyszeć o tym, że nigdzie już nie znajdzie pracy i jest na czarnej liście osób, której producenci nie zatrudnią. Ostatnio aktorka coraz częściej pojawia się jednak w przestrzeni publicznej, choć często w drugoplanowych rolach. Tęskniliście?