Seksowna wokalistka disco-polo w gorącej kuchennej sesji. Kusi w blasku słońca

i

Autor: screen z Instagrama: https://www.instagram.com/malgorzataglowkaofficial/ Seksowna wokalistka disco-polo w gorącej kuchennej sesji. Kusi w blasku słońca

HOT

Małgorzata Główka w gorącej kuchennej sesji. Wokalistka Camasutry kusi w blasku słońca

2023-06-08 11:11

Popularna gwiazda muzyki disco-polo ceni sobie artyzm, sztukę i perfekcję. Wie też, co zrobić, by dobrze prezentować się zarówno na scenie, jak i w mediach społecznościowych. Artystka właśnie dodała kilka zdjęć, na które koniecznie musicie zwrócić uwagę!

Seksowna wokalistka disco-polo w gorącej kuchennej sesji zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Wrzuciła tam zdjęcie i długo nie musiała czekać na odzew ze strony internautów, którzy wyrazili swoje oczarowanie. Małgorzata Główka, bo o niej mowa, ewidentnie poczuła lato, więc postanowiła pokazać, jak bardzo cieszy się z pierwszych, gorących promieni słońca. Stojąc w kuchni oparła o coś telefon, ustawiła samowyzwalacz i cyknęła sobie trzy zmysłowe fotki. Wyszły tak doskonale, że niektórzy fani uznali, iż jest to najpiękniejsza gwiazda muzyki disco-polo. 

Etna pokazała ZA DUŻO. Całkowicie mokra nie pozostawiła wiele wyobraźni!

VOX test wiedza ogólna

Małgorzata Główka - zdjęcia

Małgorzata Główka na co dzień jest wokalistką zespołu Camasutra, z którym wydała takie hity jak "Tego chcesz", "Jesteś ideałem" "Porwij mnie", czy utwór "Do nieba bram", który doskonale znacie z naszej anteny. Poza doskonałym głosem, co pokazuje podczas koncertów na żywo, artystka może pochwalić się również świetną sylwetką i zwracającą uwagę męskiej publiczności urodą.

Ponad 41 tysięcy osób śledzi Małgorzatę Głowkę, tylko na Instagramie. To właśnie tam jest najaktywniejsza i to właśnie tam fani mogą śledzić jej życie zawodowe oraz prywatne.

Małgorzata Główka - gorące zdjęcia w kuchni

Gorące zdjęcia Małgorzaty Główki w kuchni cieszą się ogromną popularnością i zdecydowanie zrobiły one furorę. Gwiazda disco-polo wykorzystała zachód słońca, by zrobić sobie kilka artystycznych zdjęć.