Małgorzata Rozenek-Majdan nie musiała się długo martwić. Dostała nową pracę w TVN!

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan nie musiała się długo martwić. Dostała nową pracę w TVN!

2023-07-31 23:26

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego showbiznesu. "Perfekcyjna" przez lata marzyła o poprowadzeniu programu "Dzień dobry TVN" i choć udało się jej to marzenie spełnić, to radość nie trwała długo, bo przyszło się jej pożegnać z posadą prowadzącej. Pojawiła się jednak nowa propozycja...

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do TVN

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o fali zwolnień w "Dzień dobry TVN". Z programem pożegnali się wówczas Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Stacja utworzyła nowe pary, a część osób mogła liczyć na angaż w inne produkcje kanału. Sporą zmianą w życiu odejście z DDTVN było z pewnością dla "Perfekcyjnej" Gosi, która zawsze głośno mówiła, że prowadzenie śniadaniówki to jej marzenie. To udało się spełnić, jednak przygoda nie potrwała tak długo, jak zapewne spodziewali się fani gwiazdy. Wraz z jej odejściem z porannego programu TVN pojawiły się też informacje, że prezenterka nie zostanie z niczym i może liczyć na objęcie innej posady. Teraz dowiadujemy się, że Gosia nie musiała się długo smucić, bo niebawem znów będzie mogła się wykazać na antenie stacji.

Małgorzata Rozenek uczy się mówić od nowa

Nowa praca Małgorzaty Rozenek-Majdan

Widzowie TVN już niebawem ponownie będą mogli zobaczyć na ekranie byłą prowadzącą "Perfekcyjnej pani domu" i DDTVN. Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie poprowadzi audycję na żywo. Prezenterka została bowiem jedną z konferansjerek podczas "Top of the Top Sopot Festival". Ten odbędzie się w dniach od 21 do 24 sierpnia. Gosię widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie pierwszego dnia festiwalu. Na scenie nie pojawi się jednak sama, a w towarzystwie m.in. swoich koleżanek ze śniadaniowego programu TVN. Wydarzenie poprowadzą bowiem chociażby Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka i Anna Senkara. Jak poradzi sobie w tym składzie Małgorzata Rozenek-Majdan? O tym przekonamy się za kilka tygodni, jednak już teraz mocno trzymamy kciuki za Gosię!

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek