gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się do zdrady! Internauci są w szoku

2024-04-23 19:34

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych postaci w polskim świecie showbiznesu. Choć zaczynała od programu o sprzątaniu, to jej kariera szybko przeszła do kolejnych etapów i obecnie jej życie w sieci śledzi ponad 1,5 miliona osób. Ostatnio "perfekcyjna" podzieliła się szokującym wyznaniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła!

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta już od wielu lat działa w świecie polskiego showbiznesu, a miliony osób oglądają telewizyjne programy z jej udziałem. Zresztą Gosia cieszy się popularnością nie tylko w telewizji. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,5 miliona osób. Zapewne nikt nie przypuszczał, że kilka lat temu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan została prowadzącą program "Perfekcyjna pani domu", osiągnie tak dużą karierę. Po tej produkcji pojawiły się bowiem kolejne. Celebrytka zajmowała się m.in. sprawdzaniem stanu hoteli, wzięła udział w show "Azja Express", prowadziła program "Dzień dobry TVN", a ostatnio ma format "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". I choć Małgorzata Rozenek-Majdan od lat kojarzy się z perfekcjonizmem, to ostatnio zaskoczyła wyznaniem.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Małgorzata Rozenek-Majdan o zdradzie

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan jest w świecie polskiego showbiznesu od wielu lat, to do tej pory nie zaliczyła raczej większego skandalu albo afery. Ma dość dobre relacje z dziennikarzami i niejednokrotnie otwiera się w wywiadach. Ostatnio podczas jednego z nich "perfekcyjna" zdobyła się na szczere wyznanie. Małgorzata Rozenek-Majdan była bowiem gościem u Żurnalisty. W materiale promującym nowy odcinek usłyszała mocne pytanie - a mianowicie, czy zdradziła kiedyś kogoś w związku? Odpowiedź może być dla niektórych zaskoczeniem, ponieważ Gosia przyznała, że... tak. Mało tego - sama również kiedyś została zdradzona. Gwiazda nie rozwinęła jednak szerzej tego tematu. Być może zrobi to w przyszłości, przy okazji innego wywiadu.