gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła fanów. "Aż się popłakałam"

2024-04-17 13:03

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim showbiznesie. Choć jej kariera telewizyjna zaczynała się od programu o sprzątaniu, to Gosia na ekranie robiła już chyba wszystko. Ostatnio mocno jednak zaskoczyła swoich fanów. Mało tego - niektórych z nich wzruszyła! I to do łez.

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

To jedna z najbardziej wpływowych postaci w polskim showbiznesie. Obecnie nie ma chyba w naszym kraju osoby, która nie wie kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta zasłynęła w telewizji prowadzeniem programu Perfekcyjna pani domu. Potem przyszły kolejne produkcje. Gosię mogliśmy oglądać m.in. jako prowadzącą Dzień dobry TVN, uczestniczkę Azja Express, a także w kilku innych produkcjach. Widzowie pokochali ją m.in. za słynny tekst "nie mów do mnie teraz". Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan powróciła na telewizyjne ekrany z programem Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. W tym "perfekcyjna" bierze udział w różnego rodzaju wyzwaniach, w których mierzy się z innymi osobami. Ostatnio mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek nowego show gwiazdy TVN. W komentarzach zrobiło się gorąco.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Fani zachwyceni tym, co zrobiła Małgorzata Rozenek-Majdan

To postać, którą albo się kocha albo nienawidzi. W pierwszym odcinku swojego nowego programu Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła jednak niemal wszystkich. Celebrytka i Łukasz Orbitowski stoczyli pojedynek, który niejedną osobę przyprawiłby o ból głowy. Weszli do lodowatej wody w Morzu Bałtyckim! Widzowie programu w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu.

brawooo fajnie ze jest program takiego formatu, ilez mozna ogladac masterchefa lub programow o remontach

Program rewelacja.. aż się popłakałam jestem pełna podziwu szacun..

Brawo to był wyczynSuper programGosia jesteś mistrzem ❤️🙌

- napisali fani w komentarzach na profilu programu.

O dziwo pod postami nie ma praktycznie żadnych krytycznych uwag. Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu przypadła do gustu wszystkim widzom?