Małgorzata Rozenek znów wkurzyła internautów. Co tym razem przeskrobała?

i

Autor: Screenshot Instagram/ r_majdan Małgorzata Rozenek znów wkurzyła internautów. Co tym razem przeskrobała?

Celebryci

Awantura o nogi Małgorzaty Rozenek. Co tym razem przeskrobała celebrytka?

2023-07-01 10:51

Małgorzata Rozenek-Majdan ledwo zdążyła wrócić do Polski, a już wywołała burzę na Instagramie. Najnowsze zdjęcie Perfekcyjnej spotkało się z dość sporym oporem społecznym, ale znaleźli się też tacy, którzy stanęli w jej obronie.

Nie od dziś wiadomo, że internauci to dosłownie eksperci od wszystkiego. Gdy dochodzi do jakiejś głośnej tragedii w górach, nagle wszyscy doskonale znają się na himalaizmie, gdy pięć osób nurkuje do wraku Titanica i znika z radarów, dzielni internetowi bohaterowie dzielą się swą rozległą wiedzą z zakresu łodzi podwodnych. I tak dalej i tak dalej. Tym razem okazało się, że wśród osób obserwujących małżeństwo Majdanów, znalazło się wielu ekspertów od bezpiecznej jazdy samochodem.

Nie krytykujemy oczywiście reagowania, gdy zareagować należy, podkreślamy jednak, że kreowanie się na mędrca i pouczanie ludzi też mają swoje granice. A w przypadku niektórych gwiazd granice te są raz za razem przekraczane.

CZYTAJ TAKŻE: Pytanie na Śniadanie - Ida Nowakowska zamiast Łukasza Nowickiego? Widzowie są podzieleni

Małgorzata Rozenek znów wkurzyła internautów. Co tym razem przeskrobała?

Dobra, ale o co właściwie chodzi? A no o to, że Majdanowie wybrali się ostatnio na wczasy kamperem do Danii. Całą wycieczką oczywiście ochoczo relacjonowali w social mediach, aż traf chciał, że Radek wrzucił dość kontrowersyjną fotkę. Jego małżonka siedzi na niej bowiem w kamperze z nogami do góry i w pozycji, co tu dużo mówić, dość niebezpiecznej i przede wszystkim nieodpowiedniej oraz nieodpowiedzialnej. Celebryta szybciutko dodał komentarz mający na celu załagodzenie sytuacji:

Uspokajam, wtedy staliśmy, więc nie ma się o co martwić.

Oczywiście, jak się zapewne domyślacie, niewiele to pomogło. Zwłaszcza, że internauci zabawili się w detektywów i szybko doszli do tego, że wyjaśnienia Majdana nie mają pokrycia w rzeczywistości – odbicie w lusterku wstecznym jasno wskazuje, że Majdanowie albo wcale nie stali, albo stali, ale stanowczo nie na parkingu, a raczej w korku.

- przecież widać, że stoicie w korku…. nie ma to jak zrobić g.burze

- w lusterku widać, że to nie parking

Czy pojawił się zatem jeden konstruktywny komentarz, wyjaśniający Perfekcyjnej co zrobiła nie tak, by na przyszłość nie popełniła tego samego błędu? Nie. Wylała się fala krytyki i przytyków, jak to (niestety) zwykle w internecie bywa.

- Osobiście znam młodego chłopaka, który “tak siedział” i teraz siedzi na wózku.

- Niestety muszę się przyłączyć do komentarzy. Sama tak robiłam w aucie jako pasażer, ale naprawdę szkoda zdrowia i życia...

- Chcą dawać przykłady innym to niech zapnie pasy.

Znaleźli się też oczywiście tacy, którzy stanęli w obronie celebrytów, przede wszystkim podkreślając, że nagle w sieci wszyscy tacy święci i porządni, a sami zapewne też tak jeżdżą. Wspomniano też rzecz jasna o nie wtrącaniu się na siłę w cudze życie.

- Ludzie co was obchodzi jak ktoś siedzi. Pani Małgosia sobie siedzi tak jąk jej wygodnie. Ludzie jak hieny cmentarne czepiają się byle czego nie mogę tego znieść. Pani Małgosiu pozdrawiam panią i pana Radka. Najlepiej nie przejmować się ludzkim jadem.

- Wiecie co te komentarze są tragiczne 😐 jacy Wy wszyscy porządni 😉.

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX test wiedza ogólna