wspomnienia

Mało kto to pamięta. Tak dawniej wyglądali Izabela i Joachim z programu Gogglebox. Przed telewizorem

2024-05-13 8:38

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpopularniejszych produkcji TTV. Jeszcze kilka lat temu zapewne mało kto spodziewał się, jak dużą rozpoznawalność zyskają jego uczestnicy. Tą cieszą się m.in. Izabela Zeiske i jej syn, Joachim Zeiske. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądali na początku przygody z tv? Mamy stare fotki!

Tak wyglądali dawniej uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem

Obecnie chyba mało kto wyobraża sobie stację TTV bez programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ten pojawił się na ekranach blisko 10 lat temu. Choć wówczas wzbudził dość spore kontrowersje w związku z ostrymi opiniami uczestników, dziś jest jedną z ulubionych produkcji TTV. Dekadę temu raczej nikt nie spodziewał się, że format nie tylko tak długo utrzyma się w telewizji, ale i, że jego uczestnicy zyskają tak dużą popularność. Bohaterowie Gogglebox. Przed telewizorem występują bowiem obecnie nie tylko w tym formacie, ale w innych produkcjach. Niemal wszyscy aktywnie udzielają się w sieci, a np. Sylwia Bomba wzięła udział w show Taniec z gwiazdami. Z programem Gogglebox. Przed telewizorem od początku związani są Izabela ZeiskeJoachim Zeiske, czyli mama i syn, których pokochali widzowie.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Tak wyglądali dawniej Izabela Zeiske i Joachim Zeiske

Duet mamy z synem widzowie Gogglebox. Przed telewizorem pokochali bardzo szybko. Izabela Zeiske Joachim Zeiske czuli się na ekranie, jak ryba w wodzie. Nie tylko mogliśmy oglądać ich uwagi dotyczące programów, ale i słuchać np. różnych rad Izy dla Joachima. Nic zatem dziwnego, że fani programu do dziś darzą ich dużą sympatią. Zarówno Iza, jak i Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem aktywnie działają w sieci, gdzie regularnie przekazują, co u nich słychać i publikują nowe fotki. Mało kto pamięta jednak, jak mama i syn wyglądali w pierwszych odcinkach programu. A wierzcie - od tamtej pory nieco się zmienili. Jak mocno? Zobaczcie galerię poniżej i oceńcie sami! Możecie być w niezłym szoku.

Listen on Spreaker.