Marcin Miller dołącza do wyścigu. To “Plaża jest nasza” zostanie hitem lata 2023?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Disco Polo Lajf Marcin Miller dołącza do wyścigu. To “Plaża jest nasza” zostanie hitem lata 2023?

Nowości disco polo

Marcin Miller dołącza do wyścigu. To “Plaża jest nasza” zostanie hitem lata 2023?

2023-06-30 23:20

“Plaża jest nasza” to koronny dowód na to, że Marcin Miller nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Lider zespołu Boys, i prawdziwa legenda disco polo, wypuścił właśnie nowy numer i… co tu dużo mówić – pozamiatał.

Marcin Miller i Łukasz Sienicki połączyli siły i ten duet okazał się zabójczy. Do sieci trafił ich wspólny utwór, który ma taką energię, że rozpali do czerwoności niejeden parkiet. Choć konkurencja jest olbrzymia, mamy mocnego pretendenta do tytułu hitu lata 2023.

CZYTAJ TAKŻE:

Marcin Miller dołącza do wyścigu. To “Plaża jest nasza” zostanie przebojem wakacji?

Jak to zwykle bywa w sezonie wiosenno-letnim, muzycy zaczynają ścigać się w kolejnych propozycjach dla słuchaczy. W końcu do czegoś trzeba tupać nóżką podczas wakacyjnych imprez. W tym roku walka jest niezwykle zażarta, a biorą w niej udział chociażby Piękni i Młodzi (w obu wydaniach), Skolim, czy Topky. Marcin Miller udowodnił jednak, że jest jednym z najmocniejszych zawodników.

“Plaża jest nasza” to utwór, który aż prosi się do puszczania go na plażowych imprezach. Marcin Miller i Łukasz Sienicki osobiście skomponowali muzykę oraz przygotowali tekst i musimy przyznać, że wykonali kawał świetnej roboty. Internauci są zresztą podobnego zdania.

- O kurcze ! Nie spodziewałem się, że pojawi się jeszcze coś równie dobrego od “Wciąż Pamiętam” To jest właśnie zabawa muzyką! Pięknie wpasowaliście w aktualny klimat muzyczny.

- Nuta, rytm, muza i barwa głosu wokalisty – petarda

- Genialny i przede wszystkim Romantyczny Utworek oraz Bardzo Wakacyjna Produkcja

- Legenda disco jak zawszę 100% pan Marcin dał z siebie hicior mega

… czytamy w komentarzach.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: sonda damsko męska