Marcin Miller i Enjoy łączą siły! Wiemy, jak brzmi Wychodzimy w miasto

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Marcin Miller i Enjoy łączą siły! Wiemy, jak brzmi Wychodzimy w miasto

disco polo

Marcin Miller i ENJOY łączą siły! Wiemy, jak brzmi Wychodzimy w miasto

2024-02-02 13:39

Czy to połączenie zatrzęsie rynkiem disco polo? Nie jest to wykluczone! Dwie ważne postaci w branży disco polo łączą siły i wspólnie mają zamiar rozwalić system. Marcin Miller i ENJOY przygotowali wspólnie nowy numer, który ma podbić serca fanów disco polo. Czy im się to uda? Mamy dla Was fragment "Wychodzimy w miasto".

Marcin Miller, ENJOY - Wychodzimy w miasto

To może być jedno z najgorętszych połączeń muzycznych w lutym albo może i nawet w tym roku! Marcin Miller i ENJOY łączą siły we wspólnym kawałku. Marcina Millera raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalista działa w branży disco polo już od wielu lat i tworząc zespół Boys wydał mnóstwo numerów, które nie starzeją się mimo upływu czasu. Zresztą popularność muzyka najlepiej widać na jego koncertach. Za każdym razem, gdy Marcin pojawia się w jakiejś miejscowości pod sceną brakuje miejsc, a wszyscy zgromadzeni doskonale znają słowa jego piosenek. Nie każdy twórca disco polo może się tym pochwalić, tak jak i tytułem "król disco polo", którym Marcin Miller wymienia się z Zenkiem Martyniukiem. Na brak popularności nie narzeka też zespół ENJOY, który ma na swoim koncie kawałki, które gromadzą w sieci milionowe wyświetlenia. Teraz twórcy połączyli siły!

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marcin Miller i ENJOY razem

Połączenia wokalistów disco polo nie są czymś nowym w branży, ale i nie są jakieś nadzwyczaj częste. W dodatku nie zawsze wychodzą. Wspólne numery mają na koncie już m.in. zespół Playboys i Piękni i Młodzi czy Agbe i Dawid Narożny. Teraz przyszła pora na Marcina Millera i ENJOY. Wspólnie wydają kawałek "Wychodzimy w miasto". I właśnie w mocno imprezowym klimacie osadzony jest nowy numer Marcina Millera i ENJOY. W tekście możemy bowiem usłyszeć o wychodzeniu w miasto, gdy wszyscy inni zasną. Dużo poświęcono też kwestii nocnego życia, a sam teledysk jest mocno imprezowy. Założymy się, że "na mieście" nie raz będzie można usłyszeć "Wychodzimy w miasto". Czy macie podobne odczucia jak my? Sprawdźcie to, oglądając poniższy urywek numeru. Premiera całości zaplanowana jest 2 lutego o 18:00.