Marcin Miller ma problemy ze zdrowiem! W najgorszym możliwym momencie

i

Autor: AKPA

disco polo

Marcin Miller ma problemy ze zdrowiem! W najgorszym możliwym momencie

2023-08-05 15:56

Miesiące wakacyjne to szczególnie pracowity czas dla gwiazd muzyki disco polo. Praktycznie nie ma tygodnia, kiedy nie wyjeżdżają do kolejnej miejscowości, żeby dać tam swój koncert. Wszystko zaplanowane jest sporo wcześniej, ale nie wszystko da się przewidzieć. Tak było ostatnio w przypadku Marcina Millera.

Kłopoty zdrowotne Marcina Millera

Marcin Miller to postać, którą doskonale znają wszyscy fani polskiej muzyki tanecznej. Lider zespołu Boys ma na swoim koncie wiele piosenek, które stały się wielkimi hitami i do dziś rozbrzmiewają podczas koncertów, imprez, a także różnego rodzaju uroczystości rodzinnych. Kto nie zna takich hitów, jak "Szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" czy "Ostatni dzień, ostatni noc"? Nic, więc dziwnego, że kalendarz koncertowy Boys wypełniony jest po brzegi. Wszystko zaplanowane jest zawsze na kilka tygodni przed sezonem wakacyjnym, żeby w występach muzyka nic nie przeszkodziło. Jednak nie zawsze wszystko da się przewidzieć. Tak było również ostatnio. Lider Boys podzielił się z fanami informacją o swoich kłopotach ze zdrowiem.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Marcin Miller zmaga się z anginą

Wokalista zespołu Boys regularnie wrzuca do sieci zdjęcia i posty, w których dzieli się ze swoimi fanami wydarzeniami ze swojego życia. Jakiś czas temu pochwalił się np. kolejnym spotkaniem z jedną ze swoich największych fanek. Tym razem Marcin Miller przekazał jednak swoim miłośnikom przykrą informację. Okazuje się, że od kilku dni piosenkarz musi zmagać się z anginą. Jakby tego było mało, ta dotknęła go w trakcie trasy koncertowej. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie muzyka możemy zobaczyć, jak korzysta on z inhalacji. W komentarzach do piosenkarza popłynęły słowa wsparcia ze strony fanów, ale i kolegów z branży. Zdrowia życzył mu m.in. Sławomir. My również dołączamy się do tych życzeń i trzymamy kciuki, by Marcina nie czekało więcej przykrych niespodzianek na trasie.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk