Marcin Miller z zespołu Boys wskoczył na traktor! Muzyk zmienia zawód?

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys

disco polo

Marcin Miller z zespołu Boys wskoczył na traktor! Muzyk zmienia zawód?

2023-09-28 10:08

Marcin Miller z zespołu Boys zastanawia się nad zmianą zawodu?! Tak można by było przypuszczać po opublikowanych przez niego ostatnio fotkach i filmikach na Instagramie. Na pierwszym planie oprócz Marcina możemy zobaczyć... traktor! Czy popularny muzyk disco polo zostanie rolnikiem i porzuci śpiewanie?

Marcin Miller na traktorze

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał! Marcin Miller z zespołu Boys na swoim Instagramie opublikował fotki i zdjęcia, które dość mocno zaskoczyły fanów. Popularny wokalista i autor hitów "Szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" czy "Ostatni dzień, ostatni noc" nie od dziś udziela się w social mediach. Na jego profilu możemy oglądać m.in. zdjęcia z mamą, podczas odwiedzin u fanów, a także z koncertów i innych momentów z  życia prywatnego. Tym razem Marcin zabrał jednak swoich fanów na wieś i pokazał im filmiki z traktorem! W dodatku ubrany jest w rolniczy strój. Czy to oznacza, że lider zespołu Boys porzucił karierę piosenkarza i teraz zostanie rolnikiem? A może szykuje dla swoich miłośników większą niespodziankę? Fani wokalisty raczej nie mają powodów do obaw, a do radości.

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Nowa piosenka Marcina Millera

Marcin Miller pojechał na wieś i wskoczył w rolniczy strój nie bez powodu. Fani nie muszą się też obawiać, że znany wokalista przestanie śpiewać. Wprost przeciwnie! Lider zespołu Boys szykuje bowiem dla swoich miłośników nową piosenkę. Jak zdradził na filmie zamieszczonym na Instagramie, tytuł nowego numeru to "Szalony traktorzysta", choć on sam nazywa go pieszczotliwie "Chłop z Mazur 2". Muzyk opowiedział przy okazji historie ze swojego dzieciństwa, które spędzał na wsi, bawiąc się m.in. w stodole. Czego możemy spodziewać się po nowym kawałku oprócz tego, że zobaczymy w nim sporo kadrów z typowo rolniczego życia? Tego muzyk na razie nie ujawnił, ale znając jego wcześniejsze dokonania jesteśmy przekonani, że fani disco polo nie będą mogli narzekać. A my już nie możemy doczekać się premiery.