Marcin Siegieńczuk - „Całe życie z wariatami” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-01-26 5:11 AM.
Marcin Siegieńczuk  - „Całe życie z wiatami” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?
Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Marcin Siegieńczuk - „Całe życie z wiatami” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Były wokalista zespołu Toples - Marcin Siegieńczuk tym razem na klubowo. Piosenkarz disco polo przygotował pierwsza w tym roku nowość pod tyłem „Całe życie z wariatami”. Do sieci trafiła już zapowiedź kawałka. Całości, jeszcze przed premierą będzie można posłuchać w VOX FM! Kiedy?

„Ciało do ciała” czy „Sąsiadka” to kawałki, z którymi fani disco polo kojarzą byłego wokalistę nieistniejącego już zespołu Toples. Marcin Siegieńczuk od lat działa solo i właśnie przygotował kolejny utwór pod tytułem „Całe życie z wariatami”. Tym razem piosenkarz postawił na klubowe brzmienie. Zapowiedź teledysku trafiła do sieci i wywołała spore zamieszanie.

ZOBACZ TEŻ: Topky o randkowych typach. Angelika i Paula zapowiadają nowość. Kiedy premiera?

- Marcin na klubowo? Każdy prosił i każdy potrzebował! Nie mogę się doczekać :D

- Woooow;!! Czuje, że to będzie Mocne.

- Marcin Siegieńczuk nie bierze jeńców! Dobry dj, w nowej odsłonie. Do oklasków, same składają się dłonie! - komentują internauci.

Premiera nowości Marcina Siegieńczuka 27 stycznia. Jednak wcześniej piosenki będzie można posłuchać w radiu. Marcin Siegieńczuk - „Całe życie z wiatami” przedpremierowo tylko w VOX FM, w środę, 26 stycznia o godzinie 20:25.

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"
Nasi Partnerzy polecają