Kim jest Marianna Schreiber?
Marianna Schreiber urodziła się w Bydgoszczy, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest pedagożką i terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu; przez kilka lat pracowała w szkole. Zyskała rozpoznawalność jako uczestniczka 10. edycji Top Model, co zapoczątkowało jej karierę jako modelka i influencerka.
W mediach społecznościowych słynie głównie ze swojego kontrowersyjnego podejścia do życia. Choć kiedyś pokazywała się z "tęczowymi torbami" od jakiegoś czasu propaguje konserwatywne wartości. Regularnie mówi o Bogu i dosyć prawicowym podejściu do życia.
Niedawno rozwiodła się ze swoim byłym już mężem, politykiem Prawa i Sprawiedliwości, Łukaszem Schreiberem. Po rozstaniu z mężem była w związku z m.in. Przemysławem Czarneckim, z którym rozstała się w dosyć burzliwej atmosferze.
Oprócz tego Marianna Schreiber brała też udział w programach typu reality show jak "Królowa Przetrwania" czy "The 50". Walczyła też we freak figtach.
Marianna Schreiber znowu podpaliła fanów
Marianna Schreiber niedawno przeszła zabieg powiększenia piersi. Jak powiedziała, zrobiła to dla siebie, ponieważ to był jeden z jej kompleksów. Mimo to, celebrytka postanowiła wraz z córką Patrycją pojechać na wakacje do Chorwacji. Fani od początku martwili się o stan zdrowia kobiety. Według nich nie powinna tak eksponować ciała w stroju kąpielowym przez właśnie niedawno zrealizowany zabieg piersi. Jednak ona ich uspokajała, że to tylko do zdjęcia i nie mają się o co martwić.
Postanowiła wrzucić kolejne zdjęcie w stroju kąpielowym, dodając jednak dosyć mocny komentarz.
- "Nie wiem jak można w gorące lato, na plaży bądź przy basenie - chadzać w stroju kąpielowym. Kobiecie się to nie godzi. Powinna bowiem przyodziać się w garnitur bądź golf i przepraszać za to, że żyje, aby internautom nie zrobiło się czasem przykro, że ośmieliła się korzystać z wakacji". Prawda drodzy hejterzy? Przecież to Wy wyzywacie kobiety za to, że w stroju kąpielowym na 40 stopniach przy basenie bądź na plaży wypoczywają - napisała Marianna.
Fani nie ukrywali swojego szoku nie tylko postem, ale i podejściem kobiety.
- Tu nie chodzi o ubieranie stroju kąpielowego, a raczej o fakt bardzo częstego publikowania tego w sieci. Treści publikujemy w jakimś celu, sama dobrze o tym wiesz. Widzą koleżanki, koledzy Twojej córki itp. To kiepski przykład ale np. z WC wszyscy korzystamy ale jakoś nie wrzucamy zdjęć z klopika;). Po prostu to osobiste tak jak nasze ciało. Rozumiesz? - napisał jeden z internautów.
Tego typu komentarzy pojawiło się dosyć sporo. Internauci dodają wprost, że według nich nie łączy się to ze skromnością, którą popierają osoby konserwatywne.
ZOBACZ TEŻ: Marianna Schreiber pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Fani martwią się o... strój kąpielowy